Radosław Domagalski-Łabędzki nie jest już prezesem KGHM

Radosław Domagalski-Łabędzki w sobotę (10 marca) został niespodziewanie odwołany na nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Nadzorczej. Wraz z nim stanowisko wiceprezesa spółki stracił wiceprezes Michał Jezioro. P.o. prezesa został Rafał Pawełczak.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Radosław Domagalski-Łabędzki nie jest już prezesem KGHM

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

10 mar 2018 20:13


Odwołanie zarządzającego od półtorej roku KGHM Łabędzkiego jest sporą niespodzianką. Miał opinię skutecznego, z mocnym poparciem premiera, a także ministra Krzysztofa Tchórzewskiego, którego Ministerstwo Energii nadzoruje spółkę. Sam fakt, że do zmiany doszło w sobotę jest już zastanawiający - nieczęsto mamy do czynienia z podejmowanie kluczowych decyzji personalnych w weekend.

Sam prezes walczył o swoją pozycję do samego końca i wyraźnie nie czuł się na przegranej pozycji, kalendarz miał ostatnio bardzo napięty, w piątek udzielił niepublikowanego jeszcze wywiadu o najbliższych planach spółki, w poniedziałek miał się spotkać z dziennikarzami lokalnymi i udzielić kolejnego godzinnego wywiadu - nam. W nadchodzący piątek zaś miał zaprezentować w Warszawie wyniki spółki za ubiegły rok.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.