PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Przemysław Winiarski dyrektorem Q Hotel Plus Wrocław

  • Autor: PAP/AT
  • 26 cze 2017 7:29

Dyrektorem czterogwiazdkowego Q Hotel Plus Wrocław, należącego do ogólnopolskiej sieci hoteli – Q Hotel, został Przemysław Winiarski.

Przemysław Winiarski dyrektorem Q Hotel Plus Wrocław
Przemysław Winiarski (fot.propertynews.pl)
REKLAMA

Zmiany personalne w obsadzie kierownictwa Q Hotel Plus Wrocław trwają od początku br. Od stycznia 2017 roku stanowisko dyrektora ds. sprzedaży piastuje tam Magdalena Jaszowska.

- Zatrudnienie nowych osób odpowiedzialnych za kierowanie wrocławskim hotelem jest potwierdzeniem filozofii sieci Q Hotel, która oparta jest na dynamicznym rozwoju, kreowanym przez młodych, aczkolwiek już bardzo doświadczonych specjalistów z branży hotelarskiej – podkreśla Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotel.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowy dyrektor Q Hotel Plus Wrocław – Przemysław Winiarski to osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z hotelarstwem. Początki swojej kariery w branży stawiał w Andel’s Hotel Łódź, gdzie pełnił rolę koordynatora ds. sprzedaży bankietów i konferencji. W międzyczasie, zajmował stanowisko zastępcy kierownika Działu Konferencji, by ostatecznie w maju 2014 roku objąć posadę kierownika w tym dziale. Stanowisko to zajmował przez 3 lata do czasu podjęcia współpracy z Q Hotel.

- Przejmując stanowisko w Q Hotel Plus Wrocław przede wszystkim będę dążył do maksymalnego dopracowania obecnego konceptu Hotelu oraz świadczonych usług, jak również bardzo ważnej w tej materii powtarzalności jakości – mówi Przemysław Winiarski.

Q Hotel Plus Wrocław to jeden z pięciu hoteli należących do dynamicznie rozwijającej się sieci hoteli – Q Hotel. Oprócz wrocławskiego obiektu, sieć posiada także dwa obiekty w Krakowie - 4* Q Hotel Plus Kraków i 3* Q Hotel Kraków, a także 4-gwiazdkowe Q Hotel Plus Katowice i Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Sieć stawia na prężny rozwój czego efektem są plany budowy kolejnych hoteli na obszarze całej Polski, w szczególności na terenie Warszawy.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Przemysław Winiarski dyrektorem Q Hotel Plus Wrocław

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA