Przemysław Trawa prezesem Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Przemysław Trawa został nowym prezesem Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Byrta, który z początkiem stycznia objął placówkę dyplomatyczną w Paryżu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przemysław Trawa prezesem Polskiej Izby Przemysłu Targowego

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

14 sty 2015 15:08


W dniu 14 styczna br., podczas pierwszego w tym roku posiedzenia, Rada Polskiej Izby Przemysłu Targowego podjęła uchwałę w sprawie powołania nowego Prezesa PIPT. Nowym prezesem został wybrany jednogłośnie Przemysław Trawa, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Andrzej Byrt zrezygnował z funkcji Prezesa Rady PIPT z dniem 31.12.2014 r. Powodem jest objęcie urzędu Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Francuskiej i Księstwie Monako.

Przemysław Trawa z Targami Poznańskimi związany jest od 1983 r. Był odpowiedzialny za kierowanie Wydziałem Ekonomicznym, następnie pracował jako dyrektor ds. ekonomiczno-organizacyjnych. W latach 2007 – 2009 pełnił funkcję prezesa zarządu.

Dwukrotnie obejmował stanowisko wiceprezesa MTP (w latach 1996–2007 oraz 2009–2014). Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na studiach podyplomowych z zakresu prawa dewizowego.

Przemysław Trawa był odpowiedzialny między innymi za koordynację wydarzeń na terenie MTP towarzyszących prezydencji Polski w Radzie UE, a także koordynację wydarzeń związanych z Konferencjami Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu – COP 14 w Poznaniu i COP 19 w Warszawie.

Od 1 stycznia 2015 r. sprawuje ponownie funkcję prezesa Zarządu MTP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.