×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Przemysław Sikorski dołączył do Futuro Finance

  • Anna Trojanowska
    AT
  • Opublikowano: 5 wrz 2017 10:57

Przemysław Sikorski - specjalista z branży bankowości detalicznej - dołączył do zespołu wrocławskiej firmy doradztwa finansowego Futuro Finance.

Przemysław Sikorski dołączył do Futuro Finance
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Przemysław Sikorski będzie odpowiadał za rozbudowę sieci oddziałów Futuro Finance w całej Polsce oraz koordynował rozwój już istniejących.

- W planach mamy mocny rozwój naszych filii w największych miastach w Polsce, dlatego stawiamy na współpracę z osobami, które wspólnie z nami będą dążyły do budowania silnej marki Futuro. Ogólnopolska ekspansja to cel, który konsekwentnie realizujemy. Dzięki temu możemy konkurować z największymi pośrednikami na rynku - informuje Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance.

Przemysław Sikorski swoją karierę zawodową rozpoczął w mBanku, gdzie zajmował się sprzedażą kredytów gotówkowych, kont oraz kart kredytowych. W latach 2007-2008 pracował w ING Banku Śląskim w Departamencie Hipotecznym, a od 2008 do 2012 roku zajmował się kompleksową obsługą klientów hipotecznych w Eurobanku.

W kwietniu 2012 roku objął stanowisko regionalnego koordynatora sprzedaży w Meritum Banku, gdzie zajmował się głównie podpisywaniem umów z partnerami finansowymi, wsparciem sprzedaży sieci pośredniej, szkoleniami oraz promocją usług i produktów bankowych.

Po fuzji Meritum z Alior Bankiem w 2015 roku objął stanowisko menedżera ds. relacji z kluczowymi pośrednikami. Reprezentował bank w relacjach z kontrahentami i z powodzeniem realizował założone cele sprzedażowe, za co został wyróżniony m.in. tytułem „Top Manager”.

Przemysław Sikorski jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku „Finanse i Bankowość”, a także menadżerskich studiów podyplomowych. Posiada certyfikat „Samodzielny Pracownik Bankowy” nadawany przez Związek Banków Polskich.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Przemysław Sikorski dołączył do Futuro Finance
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA