PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Przemysław Schmidt w radzie nadzorczej Cloud Technologies

  • Autor: JS
  • 19 cze 2017 14:12

Przemysław Schmidt, bankier inwestycyjny, menedżer oraz radca prawny, został członkiem rady nadzorczej Cloud Technologies. To notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w Big Data marketingu, data consultingu oraz monetyzacji danych.

REKLAMA

Przemysław Schmidt jest obecnie udziałowcem i członkiem zarządu spółki GetFresh, producenta wody Dar Natury oraz przewodniczącym Komitetu Inwestycyjnego Funduszu Inwestycji Samorządowych (Grupa Polskiego Funduszu Rozwoju). Ponadto, pełni funkcje członka rad nadzorczych szeregu spółek publicznych. Należy także do zespołu ekspertów przy Forum Rad Nadzorczych, jak również jest prezesem Sądu Arbitrażowego Lewiatan.

Przemysław Schmidt posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe, zasiadał w organach nadzoru
i zarządzał wiodącymi spółkami z branży medialnej oraz finansowej. W trakcie swojej kariery zawodowej był m.in. wiceprezesem amerykańskiej spółki @Entertainment Inc. - największego operatora telewizji kablowej i satelitarnej w Europie Centralnej i Wschodniej oraz pierwszej spółki w regionie notowanej na NASDAQ. Jednocześnie - w ramach grupy kapitałowej - był prezesem Wizji TV. Był również Partnerem Zarządzającym i Przewodniczącym Rady Nadzorczej TRIGON DM S.A., najstarszego polskiego domu maklerskiego oraz Dyrektorem Zarządzającym polskich operacji MeesPierson, banku inwestycyjnego z grupy ABN AMRO.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przemysław Schmidt ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa poznańskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Zdał egzaminy sędziowski i radcowski. Jest również stypendystą Fulbrighta na University of California, Hastings (1991-1992) oraz absolwentem programów podyplomowych na Georgetown University, Leiden University i TMC Asser Institute (Asser College Europe). Jest autorem szeregu publikacji związanych z gospodarką.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Przemysław Schmidt w radzie nadzorczej Cloud Technologies

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA