Przemysław Piesiewicz i Mariola Zmudzińska w zarządzie Energi

Rada nadzorcza Energi 19 marca br. powołała z dniem 21 marca br. dwie nowe nowe osoby w skład zarządu spółki V kadencji
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przemysław Piesiewicz i Mariola Zmudzińska w zarządzie Energi

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

21 mar 2016 7:48


Rada nadzorcza Energi powołała z dniem 21 marca b.r. w skład zarządu spółki Przemysława Piesiewicza, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu Energi ds. strategii rozwoju i Mariolę Annę Zmudzińską, powierzając jej funkcję wiceprezesa zarządu Energi ds. relacji inwestorskich.

Wymienione wyżej osoby dołączą do zarządu Energi, w skład którego obecnie wchodzą Dariusz Kaśków - prezes, Mariusz Rędaszka - wiceprezes zarządu ds. finansowych i Grzegorz Ksepko - wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

mieszkaniec 2016-05-05 10:30:14

Wg mnie wybór zacny. Temat z 2007 zakończył się pozytywnie dla p.Zmudzińskiej, a oszczerstwa wycofane. Ziomal czy nie ziomal, właściwy człowiek na właściwym miejscu, tytan pracy, skończy się obijanie w pracy (ENERGA) i kawki do południa, wg mnie w tym przypadku dobra zmiana...... choć nie wszystkie zmiany PIS-u to perełki ;-)

Zaniepokojony 2016-04-06 11:36:54

Cóż kadra jak z 2007 R tylko ze juz nie MCSE a zarząd E;) Panie Andrzeju moze juz nie warto tak inwestować w ziomali? Nie widziałem sprostowania co do podejrzen wzgledem pani Zmudzinskiej z 2007 R.