Przemysław Lis w radzie nadzorczej grupy Azoty

Zmiana w radzie nadzorczej największej polskiej firmy chemicznej. Ministerstwo skarbu zmieniło swojego przedstawiciela w radzie nadzorczej firmy - Ewę Lis zastąpił Przemysław Lis.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przemysław Lis w radzie nadzorczej grupy Azoty

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

24 gru 2015 14:34


Nowy członek rady ma 52 lata. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim w 1989 r. Odbył aplikację adwokacką w zielonogórskiej Izbie Adwokackiej oraz Izbie Adwokackiej we Wrocławiu. W 1994 r. rozpoczął wykonywanie zawodu adwokata zarówno w ramach praktyki indywidualnej, jak i w spółce adwokatów „Consensus” adw. A. Malicki, adw. H. Rossa i adw. P. Lis. Od roku 2004 Partner Zarządzający „Lis i Partnerzy”.

Pełnił funkcje członka w korporacyjnych gremiach samorządowych jako sędzia sądu dyscyplinarnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Przemysław Lis specjalizuje się w prawie kontraktów (w szczególności w kontraktach gospodarczych i budowlanych), jest znawcą problematyki prawnej inwestycji budowalnych, prawa zamówień publicznych, prawa samorządowego, jak również szeroko pojętego prawa karnego, ze szczególnym uwzględnieniem sfery penalnej prawa gospodarczego. Jest uznanym na rynku specjalistą w dziedzinie zagadnień prawnych obrotu gospodarczego.

Więcej czytaj na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.