PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Przemysław Kozdój nowym partnerem i szefem działu bankowości i finansów Wolf Theiss

Przemysław Kozdój dołączył do warszawskiego zespołu kancelarii Wolf Theiss jako partner i szef działu bankowości i finansów w Polsce.

Przemysław Kozdój nowym partnerem i szefem działu bankowości i finansów Wolf Theiss
Adobe Stock
REKLAMA

Radca prawny Przemysław Kozdój od niemal 20 lat doradza krajowym i zagranicznym bankom i inwestorom w szerokim zakresie transakcji finansowych oraz w kwestiach regulacyjnych. Uczestniczył w licznych finansowaniach najbardziej prestiżowych centrów handlowych, budynków biurowych, centrów logistycznych oraz hoteli w Polsce i Rosji. Doświadczenie mecenasa Kozdoja obejmuje również restrukturyzację finansową jednej z największych polskich spółek (działającej również w wielu zagranicznych jurysdykcjach) oraz doradzanie w rozmaitych aspektach finansowych transakcji akwizycyjnych oraz rynków kapitałowych.

Praktykę bankowości i finansów zasili wkrótce również radca prawny Michał Kulig, który pełnił będzie funkcję senior associate. Mecenas Kulig doradza i reprezentuje klientów w szerokim spektrum spraw dotyczących finansowania oraz bankowości, zwłaszcza dotyczących finansowania nieruchomości, a także finansowania akwizycji oraz restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wiążę wiele nadziei z moją nową rolą i szansami, jakie ze sobą niesie - powiedział Przemysław Kozdój.

- Nasi klienci będą mogli skorzystać ze znakomitych, prawdziwie światowej klasy usług prawnych, z których Wolf Theiss słynie w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Jestem pewien, że ten poziom doskonałości usług będzie również znakiem rozpoznawczym naszego polskiego działu bankowości i finansów. Przyjazna atmosfera w Wolf Theiss zachęca do wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów. W Polsce i w każdej z jurysdykcji, w której działa kancelaria, jej prawnicy wsłuchują się w potrzeby klientów, by jak najlepiej spełniać ich oczekiwania i móc wdrażać innowacyjne rozwiązania - dodał.

- Jestem przekonany, że doświadczenie mecenasa Kozdoja i moje pomoże jeszcze lepiej rozwinąć pozycję rynkową praktyki bankowości i finansów kancelarii Wolf Theiss w Polsce, a nasz rozbudowany zespół będzie nadal doskonale doradzał i wspierał naszych klientów z kraju i zagranicy. Jestem pod dużym wrażeniem kultury korporacyjnej kancelarii Wolf Theiss, zwłaszcza jej dążenia do wzrostu poprzez wspieranie indywidualnego rozwoju i awansu wszystkich jej prawników i pracowników - dodał Michał Kulig.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Przemysław Kozdój nowym partnerem i szefem działu bankowości i finansów Wolf Theiss

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA