×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Prezes kędzierzyńskich Azotów złożył rezygnację

  • Autor: PAP/rs
  • 2 wrz 2022 9:27

Paweł Stańczyk złożył rezygnację z członkostwa w zarządzie oraz z funkcji prezesa zarządu Grupa Azoty ZAK - poinformowała spółka w czwartek.

Prezes kędzierzyńskich Azotów złożył rezygnację
Paweł Stańczyk złożył rezygnację z członkostwa w zarządzie oraz z funkcji prezesa zarządu Grupa Azoty ZAK (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Grupa Azoty ZAK poinformowała w czwartek w komunikacie, że w dniu 31 sierpnia 2022 r. Paweł Stańczyk złożył rezygnację z członkostwa w zarządzie oraz funkcji prezesa zarządu spółki Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. ze skutkiem na koniec dnia 11 września 2022 roku.

Przyczyna rezygnacji nie została wskazana.

Paweł Stańczyk w latach 2020 - 2021 był prezesem zarządu PGNiG TERMIKA S.A. oraz wiceprezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych, w latach 2018 - 2020 sprawował funkcję wiceprezesa zarządu ds. rozwoju w ORLEN Serwis S.A. oraz president of board of directors w ORLEN Service Lietuva. W okresie 2016 - 2018 był prezesem zarządu spółki Operator Logistyczny Paliw Płynnych sp. z o.o. (Grupa PERN), a w 2016 - 2018: członkiem rady dyrektorów w Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego.

Grupa Azoty ZAK to producent nawozów azotowych oraz alkoholi OXO, a także plastyfikatorów i chemikaliów. Spółka informuje na swoich stronach internetowych, że posiada własną elektrociepłownię, port załadunkowy, świadczy specjalistyczne usługi laboratoryjne. Jest właścicielem i głównym sponsorem klubu siatkarskiego Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Prezes kędzierzyńskich Azotów złożył rezygnację
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • . 2022-09-02 11:04:52

    Odra się "wylała"?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA