Polski Holding Obronny szuka prezesa

6
Polski Holding Obronny szuka prezesa fot.pho.pl
Rada nadzorcza Polskiego Holdingu Obronnego (PHO) wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu spółki - pisemne zgłoszenia kandydatów powinny wpływać do 3 sierpnia br. - poinformowało Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP).

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Polski Holding Obronny szuka prezesa

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

19 lip 2016 9:58


Z kandydatami, których zgłoszenia dopuszczone będą do dalszego postępowania kwalifikacyjnego, przeprowadzone zostaną rozmowy od dnia 5 sierpnia w siedzibie spółki w Warszawie.

PHO jest spółką z 40-letnim doświadczeniem w branży obronnej oraz w handlu uzbrojeniem i sprzętem wojskowym. Do 2014 r. Polski Holding Obronny (dawniej Grupa Bumar) był grupą kapitałową łącząca ponad 20 spółek polskiego przemysłu obronnego w Polsce i za granicą, a tym samym największym producentem i dostawcą uzbrojenia w Polsce.

20 spółek należących do PHO w 2014 roku zostało skonsolidowanych pod szyldem powołanej przez rząd RP Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Obecnie PHO jest 33-proc. udziałowcem Polskiej Grupy Zbrojeniowej – narodowego koncernu przemysłu obronnego, skupiającego ponad 30 firm i 19 tys. zatrudnionych pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.