Piotr Wieczorek dyrektorem generalnym Air Products na Europę Środkową

Seifi Ghasemi, prezes zarządu, dyrektor generalny i przewodniczący rady nadzorczej Air Products, ogłosił globalną restrukturyzację firmy, która ma na celu odzyskanie wiodącej pozycji przedsiębiorstwa w sektorze gazów technicznych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Wieczorek dyrektorem generalnym Air Products na Europę Środkową

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl (Dariusz Malinowski)

wnp.pl

8 paź 2014 12:59


Seifi Ghasemi zapewnił, że skontaktował się z tysiącami pracowników Air Products, którzy są gotowi na zmiany i pragną współtworzyć nową kulturę korporacyjną, co pozwoli osiągnąć zamierzony cel.

- Obecnie wykonujemy duży krok w kierunku restrukturyzacji firmy, co pozwoli nam odnieść sukces w przyszłości. Air Products było liderem w branży gazów technicznych 20 lat temu i nadal utrzymuje wiodącą pozycję w najważniejszych regionach. Odzyskamy pozycję lidera poprzez reorganizację naszej firmy w sensie geograficznym oraz utworzenie zdecentralizowanej, prostszej i wydajniejszej struktury, która umożliwi generowanie rzeczywistego rachunku zysków i strat na wielu poziomach przedsiębiorstwa. Pracownicy Air Products są gotowi rozwijać naszą firmę, a ja cieszę się na myśl o perspektywach, które mamy przed sobą – dodał Ghasemi.

Wysokie stanowisko w koncernie zajął Polak Piotr Wieczorek. Został dyrektorem generalnym Air Products na Europę Środkową.

W ramach restrukturyzacji Ivo Bols został mianowany prezesem Air Products na obszar Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu (EMEA). Firma będzie w dalszym ciągu prowadzić działalność w czterech podregionach (klastrach): Europa Środkowa, Europa Północna, Europa Południowa i Wielka Brytania/Irlandia.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.