Piotr Świczewski junior project managerem w Savills

6
Piotr Świczewski junior project managerem w Savills fot.savills.pl
Piotr Świczewski otrzymał awans na stanowisko junior project manager w Dziale Zarządzania Projektami międzynarodowej agencji doradczej Savills.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Świczewski junior project managerem w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl (AT)

Property News

12 wrz 2016 12:29


Piotr prowadzi samodzielne projekty z zakresu aranżacji wnętrz, modernizacji systemów budynkowych i samych budynków. Jest odpowiedzialny za prace w każdym aspekcie zarządzania projektami, od przetargów, przez budżetowanie i egzekucje projektu po rozliczenie finansowe. Piotr uczestniczy także w procesach certyfikacji BREEAM i LEED.

- Piotr dzięki technicznemu wykształceniu oraz kilkuletniemu doświadczeniu w branży, w istotny sposób przyczynia się do podniesienia jakości pracy Działu Zarządzania Projektami. Dodatkowo jest ekspertem w dziedzinie HVAC co pozwala nam świadczyć bardziej kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji - mówi Milena Sikora, Associate w Dziale Zarządzania Projektami Savills, międzynarodowy asesor BREEAM i BREEAM In-Use.

Zanim dołączył do zespołu Savills Piotr pracował dla takich firm, jak: Art-Klima, ECO Serwis czy Awiata. Piotr zdobył tytuł magistra inżyniera na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.