×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Piotr Sukiennik dyrektorem generalnym FM Logistic na Europę Centralną

  • Autor: jm
  • 27 paź 2016 8:15

• Piotr Sukiennik, zarządzający od ponad pięciu lat polskim oddziałem FM Logistic, awansował w międzynarodowych strukturach firmy na stanowisko dyrektora generalnego na Europę Centralną.
• Od teraz poza Polską odpowiadać będzie także za rozwój FM Logistic w Czechach, Słowacji na Węgrzech oraz krajach Bałtyckich.

Piotr Sukiennik dyrektorem generalnym FM Logistic na Europę Centralną
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Działająca w branży logistycznej grupa FM podjęła decyzję o utworzeniu regionu, którym zarządzać będzie Piotr Sukiennik, dotychczasowy dyrektor generalny FM Logistic w Polsce.

Wdrażanym zmianom organizacyjnym przyświecają dwa główne cele: pierwszym, jest wsparcie i rozwój zespołów w Centralnej Europie przy pełnej wymianie doświadczeń oraz generowanie z tego tytułu synergii, a drugim - wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostarczanie jednolitej kompleksowej oferty usług pełnego łańcucha dostaw dla calego regionu CE.

Piotr Sukiennik stanowisko dyrektora generalnego FM Logistic w Polsce objął w 2011 roku. Z firmą związany jest od ponad 20 lat. W ciągu pięciu lat od momentu objęcia przez niego stanowiska dyrektora generalnego FM Logistic ugruntowało swoją pozycję w kraju i znajduje się na trzecim miejscu w rankingach firm logistycznych pod względem wysokości obrotów i na drugim w ocenie jakościowej klientów.

FM Logistic w Europie Centralnej zatrudnia obecnie ponad 4 tys. osób, posiada 15 platform logistycznych i blisko 30 hub’ów przeładunkowych oraz flotę liczącą ponad 2 tys. pojazdów.

Firma była wielokrotnie nagradzana za działania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, m.in. nagrodą Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2015”.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Piotr Sukiennik dyrektorem generalnym FM Logistic na Europę Centralną
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA