×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Piotr Sitarek dyrektorem generalnym UPS Polska

 • Anna Trojanowska
  AT
 • 29 wrz 2017 10:40

Firma UPS ogłosiła powołanie Piotra Sitarka na stanowisko dyrektora generalnego UPS w Polsce. W swojej roli Sitarek będzie odpowiedzialny za działalność firmy, jej rozwój oraz strategię biznesową. Zastąpi on Pavla Adamovsky'ego, który został dyrektorem generalnym UPS w Rosji i na Białorusi.

Piotr Sitarek dyrektorem generalnym UPS Polska
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

- Piotr dysponuje ogromną wiedzą logistyczną, która pozwala świadczyć najwyższy poziom usług dla klientów w Polsce. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Piotra zapewni sukces i trwały wzrost UPS na rynku w Polsce, który jest dla nas kluczowy - powiedział Nando Cesarone, prezes UPS Europe.

Sitarek rozpoczął pracę w sektorze logistycznym w 1991 roku jako kurier w polskiej firmie logistyczno-kurierskiej PPS Polkurier, która w 1992 roku stała się oficjalnym partnerem operacyjnym UPS. Po kilku stanowiskach operacyjnych, w 2001 roku, po przejęciu firmy Polkurier, został awansowany na stanowisko dyrektora operacyjnego. W latach 2006-2015 Sitarek pełnił już funkcję dyrektora generalnego UPS w Polsce. Następnie został mianowany dyrektorem generalnym logistyki i dystrybucji w Polsce, a także był odpowiedzialny za integrację z przejętą w 2014 roku firmą Poltraf.

- To przyjemność móc kontynuować wielkie dzieło, które Pavel razem z zespołem pracowników UPS stworzyli dla naszych klientów w Polsce i dla samego UPS. Nasze najnowsze inwestycje w nowe obiekty i szybsze czasy dostawy pozwolą nam jeszcze lepiej połączyć polskich przedsiębiorców, niezależnie od ich wielkości, z rynkiem globalnym - powiedział Sitarek.UPS zatrudnia obecnie ponad 2 600 pracowników w 33 placówkach na terenie całej Polski.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (4)

Do artykułu: Piotr Sitarek dyrektorem generalnym UPS Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Anna 2022-04-07 11:41:27

  Niestety ale Firma UPS Polska powinna zostać zamknięta. Proces obsługi jest skandaliczny. Zero przepływu informacji. Dział Finansowy wystawia faktury losowo - czytaj "Kreatywna Księgowość". Urząd Skarbowy powinien się zainteresować. Dział Windykacji windykuje za sprawy, które korygują lub które rozpatrują. Nikt nad niczym nie panuje. Widać, że Zarząd nie ma pojęcia o tym co się dzieje.

  • Justyna 2022-05-07 09:23:18

   Dokładnie! Od 6 miesięcy walczę z taką sytuacją. Faktury wystawiane nie wiadomo na co. Korekty, dział windykacji. Dużo nerwów. Sprawa jest u Rzecznika. Masakra!

 • GOŚĆ 2021-04-06 08:33:15

  Obsługa w UPS to jedna wielka PORAŻKA!

 • Ben 2020-12-11 15:30:34

  Tu mowa o wielkich dziełach, a na poziomie podstawowym nie idzie dowiedzieć się jaki jest kurs EUR do pobrań przesyłek z Europy. Człowiek dostaje paczkę i nie ma pojęcia ile ma zapłacić PLN. Nawet infolinia nie wie. I nawet kurier czasem nie wie.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA