PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Piotr Sabat nowym członkiem zarządu Orlenu

Rada Nadzorcza powołała w skład zarządu PKN Orlen Piotra Sabata, prawnika i ekonomistę z doświadczeniem w obszarze zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu. Nowy członek zarządu rozpocznie pracę w koncernie od 1 marca.

  • AH
  • 15 lut 2022 17:21
Piotr Sabat nowym członkiem zarządu Orlenu
Piotr Sabat to prawnik i ekonomista (fot. mat. pras.)
REKLAMA

Nowy członek zarządu Orlenu to prawnik i ekonomista, wiceprzewodniczący rady nadzorczej i komitetu audytu Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń, członek rady nadzorczej i komitetu audytu Mostostal Płock, dyrektor ds. prawnych w strukturze corporate FM Logistic odpowiedzialny za obsługę prawną, ubezpieczeniową, zarządzanie ryzykiem oraz bezpieczeństwem w biznesowym segmencie usług transportu na całą grupę FM Logistic, wykładowca akademicki na studiach MBA w Collegium Humanum - Szkole Głównej Menedżerskiej w Warszawie oraz w Akademii Sztuki Wojennej, podano w komunikacie.

Jak informuje w komunikacie PKN Orlen, pełnione funkcje nie stanowią działalności konkurencyjnej wobec koncernu. Na razie koncern jeszcze nie poinformował o zakresie obowiązków nowego członka zarządu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Piotr Sabat jest absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, studiów doktoranckich w Instytucie Nauk Prawnych oraz Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Ukończył również program Executive MBA organizowany wspólnie przez INE PAN oraz Vienna Institute for International Economic Studies w Wiedniu. Studia podyplomowe z zarządzania i audytu ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim, z windykacji należności w Szkole Głównej Handlowej, a z negocjacji i mediacji na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie prawne i biznesowe zdobywał m.in. w firmie GEFCO Group, gdzie był odpowiedzialny za całą obsługę prawną przedsiębiorstwa na Polskę, a także w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie, pracując jako wykładowca akademicki. Pracował także w kancelariach prawniczych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Piotr Sabat nowym członkiem zarządu Orlenu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA