PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Piotr Rydzewski dyrektorem MOPS w Łodzi

Piotr Rydzewski ma 56 lat, jest matematykiem, równolegle studiował filozofię, ukończył także podyplomowo: bankowość, psychologię i zarządzanie pomocą społeczną.

Piotr Rydzewski dyrektorem MOPS w Łodzi
Adobe Stock
REKLAMA

Zawodowo zajmuje się zagadnieniami z zakresu zarządzania, wykorzystując w pracy wiedzę z zakresu różnych dziedzin m.in. logiki i psychologii, w szczególności problematyką podejmowania decyzji oraz wspieraniem tworzenia trwałych organizacji.

Nowy dyrektor MOPS jest twórcą systemu efektywnego inwestowania czasu
i zarządzania zaangażowaniem podwładnych, autorem koncepcji zarządzania emocjami, a także współautorem vademecum „Zarządzanie emocjami” – pierwszej polskiej książki na temat inteligencji emocjonalnej napisanej na podstawie badań przeprowadzonych w Polsce. Opracowuje programy dla budowania organizacji inteligentnych emocjonalnie. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W życiu zawodowym osiągnąłem wiele i uznałem, że na tym etapie kariery chcę zająć się mądrym pomaganiem i to w organizacji, w której stanowi to potężne wyzwanie – powiedział Piotr Rydzewski, dyrektor MOPS. – Będę się kierował filozofią, że pracodawcami MOPS-u są nasi podopieczni - dodał.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Piotr Rydzewski dyrektorem MOPS w Łodzi

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Prac DDz. 2017-12-13 22:10:34

    Więcej szacunku drogi panie dla pracowników DDz. Ludzie pracujący w placówkach nie zasługują na to aby ich tak traktować. Określanie ddz jako bidule w których brak ciepła i miłości jest obrzydliwe. Proszę zając się własną rodziną a nie wypisywać brednie w prasie o uczciwych ludziach.Pana ulotka o bidulach jest skandaliczna.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA