×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Piotr Myszka nowym dyrektorem w EPP

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 1 lut 2018 12:03

Piotr Myszka objął stanowisko dyrektora ds. realizacji w działającej na rynku nieruchomości komercyjnych spółce EPP. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie i nadzór nad procesem realizacji inwestycji związanych z rozbudową i przebudową centrów handlowych i biurowców.

Piotr Myszka nowym dyrektorem w EPP
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Nowy dyrektor będzie nadzorował realizację Galerii Młociny, gdzie EPP ma 70 proc. udziałów. Będzie też odpowiedzialny za nadzorowanie standardów technicznych, procedur i procesów związanych z realizowanymi projektami, za przygotowywanie budżetów i opracowań projektowych dotyczących rozbudowy i przebudowy projektów będących w portfelu EPP, a także za udział w kreowaniu strategicznych celów spółki z założeniem maksymalizacji efektu ekonomicznego od strony nadzoru budowlanego.

Piotr Myszka jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Opolskiej. Odbył studia podyplomowe w dziedzinie zarządzania w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej .

Doświadczenie związane z realizacją projektów handlowych zdobył w czasie pracy w firmach budowlanych, a także zarządzając realizacją projektów. Bezpośrednio przed dołączeniem do EPP, pracował w firmie deweloperskiej GTC, gdzie pełnił stanowisko menedżera projektu i dyrektora operacyjnego Galerii Północnej. Również w GTC kierował budową Galerii Jurajskiej w Częstochowie, a następnie, przez pięć lat, zarządzał tym obiektem.

EPP to holenderska spółka inwestująca na rynku nieruchomości. Jest aktywna zwłaszcza  w sektorze nieruchomości handlowych i biurowych na terenie całej Polski.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Piotr Myszka nowym dyrektorem w EPP

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA