Piotr Kurczak dyrektorem operacyjnym Sodexo On-site Services

6
Piotr Kurczak dyrektorem operacyjnym Sodexo On-site Services Piotr Kurczak fot. mat.pras.
Piotr Kurczak objął stanowisko dyrektora operacyjnego Sodexo On-site Services.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Kurczak dyrektorem operacyjnym Sodexo On-site Services

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2 mar 2015 11:03


W ramach powierzonych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny za prowadzenie zespołu operacyjnego, realizację strategii firmy w obszarze obsługi nieruchomości oraz za relacje z klientami spółki.

Piotr Kurczak posiada 16-letnie doświadczenie m.in. w kompleksowej obsłudze nieruchomości. W Sodexo pracuje od 3 lat. Swoją karierę w firmie rozpoczął jako dyrektor regionalny, odpowiedzialny za działania operacyjne w jednostkach Sodexo zlokalizowanych na terenie województw zachodniej Polski.

Następnie objął stanowisko dyrektora usług zintegrowanych, realizując wraz z zespołem różnorodne projekty związane m.in. z techniczną obsługą nieruchomości, usługami utrzymania czystości, żywieniem w restauracjach o charakterze pracowniczym czy prowadzeniem outsourcingu recepcji.

Kurczak doświadczenie w obszarze kompleksowej obsługi nieruchomości zdobywał także pracując dla międzynarodowych korporacji, takich, jak Casino Group oraz Metro Group.

- Powołanie Piotra na stanowisko dyrektora operacyjnego to kolejny krok w umacnianiu naszej pozycji i wyraźny sygnał dla naszych klientów, że są obsługiwani przez najlepszych ekspertów rynku kompleksowego facility management. Jestem przekonany, że dzięki wiedzy i kompetencjom Piotra wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom – powiedział Yann Gontard, dyrektor generalny Sodexo Polska On-site Services.

Sodexo On-site Services projektuje, koordynuje i dostarcza kompleksowe usługi dla nieruchomości oraz usług żywieniowych. Firma prowadzi obecnie 70 restauracji oraz zajmuje się obsługą techniczną w blisko 400 nieruchomościach w Polsce, o łącznej powierzchni 5 800 000 m kw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.