Piotr Kohmann powołany na prezesa zarządu Fiege w Polsce

Piotr Kohmann, dotychczasowy dyrektor generalny Fiege został powołany na stanowisko zarządu prezesa Fiege. Z kolei Rafał Witowski, dyrektor finansowy spółki został powołany na członka zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Kohmann powołany na prezesa zarządu Fiege w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

14 paź 2014 15:16


Piotr Kohmann związany jest z Fiege od 16 lat. Od 2006 roku pełni rolę dyrektora generalnego odpowiadając za całokształt działalności oraz rozwój spółki na polskim i ukraińskim rynku. Zanim awansował na stanowisko dyrektora generalnego, pełnił funkcję dyrektora operacyjnego i był odpowiedzialny za działalność firmy w zakresie magazynowania, transportu, copackingu oraz usług celnych we wszystkich placówkach Fiege w Polsce.

Czytaj też: Hanczarek: przyglądamy się kolejnym spółkom, chcemy liderować w trójkącie Berlin - Moskwa - Stambuł

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Krakowie, gdzie ukończył studia na wydziale Ekonomii na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne o specjalności Handel Zagraniczny.

Rafał Witowski, nowy członek zarządu jest związany ze spółką od ponad 2 lat. Od 2013 roku pełni rolę dyrektora finansowego odpowiadając za aspekty finansowe spółek grupy na rynku polskim i ukraińskim. Karierę zawodową rozpoczął w Unilever, następnie pełnił różne funkcje związane z finansami m.in. w Arthur Andersen i Tesco. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia na wydziale Finansów i Bankowości.

Grupa Fiege z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 11 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek i partnerów w 17 krajach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.