Piotr Goździewicz oraz Dominik Stojek dołączyli do BNP Paribas Real Estate

Piotr Goździewicz oraz Dominik Stojek dołączyli do Działu Rynków Kapitałowych w BNP Paribas Real Estate.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Goździewicz oraz Dominik Stojek dołączyli do BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

5 lis 2013 10:04


Piotr Goździewicz posiada ponad 14 lat doświadczenia zawodowego. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate pracował w ING, gdzie zajmował się inwestycjami w nieruchomości komercyjne oraz finansowaniem nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Pracował również w Dziale Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej w Citigroup i jednocześnie uzyskał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie tytuł doktora nauk ekonomicznych ze specjalizacją Strategia, Fuzje i Przejecia.

Dominik Stojek posiada ponad 16 lat doświadczenia, które zdobywał pracując dla uznanych firm doradczych. Przed rozpoczęciem pracy w BNP Paribas Real Estate, pracował w firmie Knight Frank, gdzie pełnił funkcję Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych świadcząc usługi dla polskich oraz międzynarodowych inwestorów i deweloperów.

Wcześniej przez 14 lat pracował w firmach PwC oraz Deloitte. W ostatniej z wymienionych spółek pełnił funkcję Dyrektora i nadzorował pracę Zespołu odpowiedzialnego za doradztwo podatkowe dla Klientów działających na rynku nieruchomości dostarczając kompleksowych rozwiązań w zakresie restrukturyzacji oraz obsługi transakcji. Dominik Stojek specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem inwestycyjnym, due diligence, finansowaniem oraz restrukturyzacją, a także asset i property management z podatkowego i finansowego punktu widzenia. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.