×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Piotr Dobrzyński dołącza do BPI Real Estate Poland

  • km
  • 21 paź 2021 11:14

Piotr Dobrzyński dołącza do BPI Real Estate Poland. Obejmie stanowisko dyrektora technicznego i będzie odpowiedzialny za pion techniczny belgijskiego dewelopera budującego mieszkania w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście.

Piotr Dobrzyński dołącza do BPI Real Estate Poland
Piotr Dobrzyński będzie dyrektorem technicznym BPI Real Estate Poland (fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Piotr Dobrzyński przez ostatnie 6 lat związany był ze Skanską w Polsce. Na stanowiskach starszego managera projektu, dyrektora wykonawczego oraz dyrektora obszaru Warszawa-Mieszkaniowy/Łódź odpowiadał za wdrożenie strategii oraz pozyskiwanie i realizację nowych projektów. Wcześniej przez 13 lat pracował dla polskiego oddziału firmy Strabag.

- Zgodnie z przyjętą strategią biznesową naszym celem jest realizacja 4 tys. mieszkań w ciągu najbliższych 2 do 5 lat w tych miastach, w których powstały wcześniejsze nasze projekty - Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Piotr jest świetnym ekspertem z ogromnym doświadczeniem w zakresie realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Jego umiejętności są dla nas bardzo cenne w kontekście kolejnych inwestycji w Polsce – powiedział Béranger Dumont, dyrektor generalny BPI Real Estate Poland.

Dobrzyński ukończył Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Warszawskiej na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. Odbył dwuletnią akademię dla kierowników projektów Strabagu oraz został nominowany do programu Skanska Top Executive Program. Od 2006 r. ma wykonawcze uprawnienia budowlane bez ograniczeń.

W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Piotr Dobrzyński dołącza do BPI Real Estate Poland

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA