Piotr Brodzik i Radosław Krawczak w Golub GetHouse

Do Golub GetHouse dołączyli nowi menedżerowie - Piotr Brodzik i Radosław Krawczak.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Brodzik i Radosław Krawczak w Golub GetHouse

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

18 wrz 2015 12:58


Piotr Brodzik posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe w Polsce i zagranicą. Przed dołączeniem do zespołu Golub GetHouse był zatrudniony jako senior project manager w firmie cmT oraz project manager w HB Reavis Poland. Wcześniej pracował w takich firmach jak: PORR Polska, Gallop Engineering Construction, Naftobudowa, Reinhard Rohrbau GmbH.

Piotr Brodzik jest absolwentem studiów magisterskich Nottingham Trent University w Wielkiej Brytanii oraz Waterford Institute of Technology w Irlandii na kierunku budownictwo. Uzyskał też tytuł inżyniera budownictwa Politechniki Szczecińskiej i niemieckiego Fachhochschule Oldenburg, a także ukończył studia podyplomowe Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku zarządzanie projektami.

Radosław Krawczak pracował jako expansion & facilities manager w firmie C-Trade. Wcześniej zatrudniony był jako specjalista ds. zarządzania nieruchomościami w T-Mobile Polska oraz Bestcon, jak również jako specjalista ds. wdrożeń systemów BMS w Johnson Controls.

Radosław Krawczak ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest absolwentem studiów magisterskich Politechniki Warszawskiej na kierunku elektrotechnika. Posiada licencję zarządcy nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

dzix 2016-05-11 13:52:39

Chudy - brawo Ty!