PARTNERZY PORTALU

Piotr Ambrozowicz nowym wiceprezesem Work Service

  • Dariusz Malinowski
    DM
  • 23 maj 2018 17:28

Krzysztofa Rewers, wiceprezes Work Service zrezygnował 23 maja z zasiadania w zarządzie firmy. Jako przyczynę rezygnacji wskazał względy osobiste. Zarząd spółki został powołany na nową kadencję, a do jego składu dołączył Piotr Ambrozowicz.

Piotr Ambrozowicz nowym wiceprezesem Work Service
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Mimo rezygnacji Rewersa zarząd spółki jest pięcioosobowy. Na jego czele stoi Maciej Witucki. Wiceprezesami firmy są: Iwona Szmitkowska, Tomasz Ślęzak i Paul Christodoulou. Nowym wiceprezesem jest Piotr Ambrozowicz.

To absolwentem Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Informatyki i Zarządzania, oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Wydziału Zarządzania i Informatyki, jest doktorem nauk ekonomicznych. Doświadczenie zdobywał między innymi jako wiceprezes zarządu Work Service w latach 2010-2014

Rewers do Grupy Work Service dołączył w sierpniu 2014 roku obejmując stanowisko dyrektora finansowego. W ramach swoich obowiązków odpowiadał za politykę finansową i rachunkową grupy oraz nadzór finansowy nad spółkami zależnymi oraz procesami M&A. Współuczestniczył w procesach pozyskiwania finansowania zarówno dłużnego jak i kapitałowego na rozwój działalności grupy kapitałowej.

Firma powstała niemal 20 lat temu. Specjalizuje się w doradztwie personalnym, rekrutacjami i outsourcingiem pracowniczym na rynku polskim oraz w Europie Środkowo-Wschodniej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Piotr Ambrozowicz nowym wiceprezesem Work Service

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA