Pierwsi pracownicy dołączają do zespołu hotelu Focus Chorzów

W związku ze zbliżającym się otwarciem hotelu Focus w Chorzowie, sieć kontynuuje rekrutację pracowników. Kilka dni temu, do nowopowstającego zespołu, dołączyły dwie osoby - Małgorzata Czartoryska oraz Anna Klimek, które pracować będą w pionie sprzedaży.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pierwsi pracownicy dołączają do zespołu hotelu Focus Chorzów

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

24 cze 2013 12:14


Małgorzata Czartoryska ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i ze sprzedażą związana jest od początku swojej kariery zawodowej. Doświadczenie zdobywała w Telewizji Śląskiej TVS, firmie Groupon, hotelu Radisson a także w Biurze Bezpieczeństwa Pracy. W chorzowskim hotelu Focus objęła stanowisko kierownika sprzedaży.

Anna Klimek, która pracować będzie jako kierownik działu konferencji, była wcześniej koordynatorem operacyjnym w krakowskiej firmie Hoven, a wcześniej pełniła funkcję koordynatora projektów w agencji eventowej One Media Group. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Chorzowski obiekt sieci Focus Hotels, będzie dysponował 136. pokojami na czterech kondygnacjach oraz pięcioma salami funkcyjnymi o pojemności do 250 osób. Goście będą mieli dodatkowo do dyspozycji restaurację i lobby bar a także siłownię i saunę. W całym hotelu będzie bezpłatny dostęp do Internetu. Hotel, tak jak i inne placówki sieci Focus, będzie nastawiony głównie na klientów biznesowych i konferencyjnych.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.