Peter Leyburn dyrektorem ds. obsługi klienta w Colliers International

Peter Leyburn, ekspert z branży nieruchomości dołączył do Colliers International, obejmując stanowisko dyrektora ds. obsługi klienta w regionie EMEA
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Peter Leyburn dyrektorem ds. obsługi klienta w Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

18 lip 2016 12:32


Pracując z londyńskiego biura Peter będzie odpowiedzialny za program ds. obsługi klientów Colliers EMEA Client Programme oraz pracę działów powierzchni biurowych w regionie EMEA i kontakty z klientami.

Peter Leyburn to specjalista z doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do Colliers pracował w CBRE na stanowisku starszego dyrektora działu powierzchni biurowych i reprezentacji najemców na region EMEA.

Przez ponad 20 lat zajmował kierownicze stanowiska wysokiego szczebla w firmach DTZ/Cushman i CB Richard Ellis. Peter świadczy usługi w zakresie doradztwa strategicznego i zarządzania majątkiem na rzecz właścicieli nieruchomości oraz funduszy inwestycyjnych. Brał również udział w wielu dużych projektach leasingowych i doradzał globalnym klientom korporacyjnym.

- Jako zaufany doradca i lider w świadczeniu usług na rzecz klientów korporacyjnych, działających w regionie EMEA, potrzebujemy najlepszych ekspertów. Peter niewątpliwie należy do tego grona. Jego bogate doświadczenie i planowanie strategiczne będą cennym nabytkiem dla naszego zespołu w tym regionie - stwierdził Chris McLernon, CEO na region EMEA.

- Peter jest specjalistą w opracowywaniu wysokiej klasy rozwiązań dla klientów korporacyjnych, a zakres jego kompetencji obejmuje rozwój biznesu, planowanie strategiczne i zarządzanie kontaktem z klientami.

- Colliers słynie z doskonałej jakości obsługi. Cieszę się, że wraz z europejskim zespołem będę mógł dążyć do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników i zapewnienia klientom najlepszych usług w branży - dodał Peter Leyburn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.