Peter Knauer dyrektorem generalnym Hochland Polska

6
Peter Knauer dyrektorem generalnym Hochland Polska Peter Knauer nowym szefem Hochland Polska./ fot. mat.pras.
Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego Hochland Polska. Od nowego roku stery w firmie przejmie Niemiec, Peter Knauer.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Peter Knauer dyrektorem generalnym Hochland Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

26 lis 2015 10:25


Peter Knauer ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w branży FMCG. Pracował na stanowiskach kierowniczych w Niemczech, Polsce i Rosji dla firm takich, jak Cadbury, Wrigley i Mars, posługuje się między innymi biegle językiem polskim.

Dotychczasowym dyrektorem firmy był Jacek Migrała, który stał na czele Hochland Polska od 2011 r. Teraz postanowił rozstać się z firmą. Odejdzie z końcem listopada 2015 r.

Są też inne zmiany

Od 1 stycznia 2016 r., Jacek KostkaJacek Kostka wykonujący dotychczasowe obowiązki dyrektora finansowego będzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora generalnego. Kostka dołączył do firmy w 2012 r.

Hochland Polska należy do grupy Hochland, której centrala - spółka Hochland SE, mieści się w Heimenkirch w Niemczech. Firma zatrudnia około 4,2 tys. pracowników w kilku państwach. Osiąga łączny obrót na poziomie ponad 1 mld euro rocznie. Firma Hochland jest obecna na polskim rynku od początku lat 90-tych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.