PARTNERZY PORTALU

Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce

  • Autor: jm
  • 3 mar 2016 16:56

Dyrektorem generalnym oddziału firmy Crossover w Polsce został Per Markus Törnberg. Amerykańska korporacja będzie poszukiwać i rekrutować w Polsce ekspertów z branży IT oraz finansów, księgowości, marketingu, kadry zarządzającej i grafiki komputerowej.

Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Crossover to amerykańska firma, która wprowadza nowoczesne standardy zdalnego zarządzania i budowania międzynarodowych karier. Najważniejszą usługą firmy są rozwiązania z zakresu remote work dla specjalistów z branży IT, czyli możliwości pracy zdalnej, niekoniecznej w placówce danej firmy.

Czytaj też: Praca dla informatyków w Crossover: Firma z Teksasu zapłaci Polakom 32 tys. zł na miesiąc

Na czele Crossover Poland stanął Per Markus Törnberg. Od ponad dwudziestu lat związany jest z wieloma obszarami biznesu, w tym zarządzaniem, marketingiem, doradztwem, współpracą międzynarodową oraz branżą IT. Wiedzę zdobywał w Regent's Business School w Londynie, na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w warszawskiej SWPS. Już podczas studiów zdobył pierwsze doświadczenia zawodowe, zakładając firmę, zapoczątkowując tym samym swoją przygodę ze startupami i branżą IT.

Po ich zakończeniu obejmował stanowiska zarządcze w firmach oraz międzynarodowych organizacjach pozarządowych. Był członkiem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli oraz prezesem Instytutu na Rzecz Ekorozwoju. Jest współtwórcą licznych projektów startupowych związanych m.in. z branżą IT.

Od kilku miesięcy tworzy struktury międzynarodowej korporacji Crossover w Polsce. Pełni funkcję dyrektora generalnego, w której wykorzystując zdobyte międzynarodowe i zawodowe doświadczenie, z sukcesem buduje kadry specjalistów w globalnej przestrzeni.

Elementem charakterystycznym i wyróżniającym pracę w korporacji Crossover, jest to, że ma ona charakter zdalny dla wszystkich pracowników. Crossover rekrutuje osoby na całym świecie, dając możliwość budowania międzynarodowych karier. Wprowadza globalnie nowoczesne standardy pracy dla osób z branży IT oraz na stanowiskach wysokiego szczebla (w branżach takich jak: zarządzanie, finanse czy marketing).

Osoby nawiązujące współpracę z pracodawcą poprzez firmę Crossover są pozyskiwane przez pracodawców na całym świecie. Współpraca globalna ma na celu łączyć wiedzę i doświadczenie danych specjalistów z potrzebami potencjalnych pracodawców niezależnie od miejsca przebywania pracownika czy pracodawcy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA