Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce

6
Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce Per Markus Törnberg będzie zarządzał polskim oddziałem firmy Crossover. (fot. mat pras.)
Dyrektorem generalnym oddziału firmy Crossover w Polsce został Per Markus Törnberg. Amerykańska korporacja będzie poszukiwać i rekrutować w Polsce ekspertów z branży IT oraz finansów, księgowości, marketingu, kadry zarządzającej i grafiki komputerowej.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

3 mar 2016 16:56


Crossover to amerykańska firma, która wprowadza nowoczesne standardy zdalnego zarządzania i budowania międzynarodowych karier. Najważniejszą usługą firmy są rozwiązania z zakresu remote work dla specjalistów z branży IT, czyli możliwości pracy zdalnej, niekoniecznej w placówce danej firmy.

Czytaj też: Praca dla informatyków w Crossover: Firma z Teksasu zapłaci Polakom 32 tys. zł na miesiąc

Na czele Crossover Poland stanął Per Markus Törnberg. Od ponad dwudziestu lat związany jest z wieloma obszarami biznesu, w tym zarządzaniem, marketingiem, doradztwem, współpracą międzynarodową oraz branżą IT. Wiedzę zdobywał w Regent's Business School w Londynie, na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w warszawskiej SWPS. Już podczas studiów zdobył pierwsze doświadczenia zawodowe, zakładając firmę, zapoczątkowując tym samym swoją przygodę ze startupami i branżą IT.

Po ich zakończeniu obejmował stanowiska zarządcze w firmach oraz międzynarodowych organizacjach pozarządowych. Był członkiem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli oraz prezesem Instytutu na Rzecz Ekorozwoju. Jest współtwórcą licznych projektów startupowych związanych m.in. z branżą IT.

Od kilku miesięcy tworzy struktury międzynarodowej korporacji Crossover w Polsce. Pełni funkcję dyrektora generalnego, w której wykorzystując zdobyte międzynarodowe i zawodowe doświadczenie, z sukcesem buduje kadry specjalistów w globalnej przestrzeni.

Elementem charakterystycznym i wyróżniającym pracę w korporacji Crossover, jest to, że ma ona charakter zdalny dla wszystkich pracowników. Crossover rekrutuje osoby na całym świecie, dając możliwość budowania międzynarodowych karier. Wprowadza globalnie nowoczesne standardy pracy dla osób z branży IT oraz na stanowiskach wysokiego szczebla (w branżach takich jak: zarządzanie, finanse czy marketing).

Osoby nawiązujące współpracę z pracodawcą poprzez firmę Crossover są pozyskiwane przez pracodawców na całym świecie. Współpraca globalna ma na celu łączyć wiedzę i doświadczenie danych specjalistów z potrzebami potencjalnych pracodawców niezależnie od miejsca przebywania pracownika czy pracodawcy.

Per Markus Törnberg zawodowo i prywatnie chętnie podejmuje wyzwania. Ciekawy świata i ludzi. To pasjonat podróży. Chętnie poznaje nowe kultury. Poliglota, włada kilkoma językami w tym: angielskim, szwedzkim, polskim, hiszpańskim i greckim.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.