PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Paweł Spławski nowym członkiem zarządu Open Finance

  • Autor: aw
  • 29 maj 2017 11:35

26 maja 2017 roku Rada Nadzorcza Open Finance SA podjęła decyzję o powołaniu - z dniem 1 czerwca 2017 roku - na trzyletnią kadencję Pana Pawła Spławskiego na stanowisko członka zarządu Open Finance.

REKLAMA

Paweł Spławski rozpoczął swoją karierę zawodową w PwC, gdzie zajmował się audytem oraz usługami doradczymi dla banków i spółek sektora finansowego. W latach 2007-2011 pracował w Grupie Allianz oraz Getin Nobel Bank - zajmował się controllingiem i sprawozdawczością finansową.

W 2011 roku dołączył do zespołu Banku Pocztowego jako Dyrektor Zarządzający Pionu Finansów i pracował w Banku do połowy 2016 roku. W ramach rozwoju jego kariery, w maju 2014 roku, objął funkcję Członka Zarządu Banku, a od listopada 2015 roku - Wiceprezesa nadzorującego również inne obszary, takie jak operacje oraz działalność biznesowa. W ostatnim okresie pracował w firmie Deloitte zajmując się zagadnieniami regulacji dla działalności inwestycyjnej (MIFID II).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pan Paweł Spławski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie  na kierunku Finanse i bankowość oraz Advanced Management Programme w INSEAD Business School. Jest również członkiem ACCA – Association of Chartered Certified Accountants. Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie: controllingu bankowego organizowane przez Warszawski Instytut Bankowości, a także informatyki na Politechnice Warszawskiej.

W wolnych chwilach pasjonuje się turystką i literaturą górską oraz kolarstwem MTB.

 

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Paweł Spławski nowym członkiem zarządu Open Finance

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA