Paweł Sobków odwołany z rady nadzorczej Zakładów Mięsnych Henryk Kania

W poniedziałek (16 maja) z rady nadzorczej Zakładów Mięsnych Henryk Kania został odwołany Paweł Sobków.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Sobków odwołany z rady nadzorczej Zakładów Mięsnych Henryk Kania

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

16 maj 2016 20:19


Paweł Sobków został odwołany z rady nadzorczej ZM Henryk Kania podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia, które odbyło się w poniedziałek (16 maja). Przyczyny odwołania nie zostały podane.

Zarząd ZM Henryk Kania poinformował jednocześnie, że na zwyczajnym walnym zgromadzeniu 16 maja 2016 roku powołano do składu rady nadzorczej Pawła Polaczka.

Paweł Polaczek od ponad dwudziestu pięciu lat pracuje w branży bankowo-finansowej. Jego doświadczenie obejmuje obszar rynków kapitałowych, bankowości inwestycyjnej i skarbu.

Swoje doświadczenie budował pracując na rynku polskim oraz północno amerykańskim w takich bankach jak BZ WBK (jako dyrektor Departamentu Skarbu) w Poznaniu, Toronto Dominion Bank w Toronto (Deputy Head for Asian Institutional Desk), Sumitomo Bank of Canada w Toronto (Head of Risk, Assistant Treasurer, Senior Dealer, Foreign Exchange Dealer), Citibank Canada w Toronto (Foreign Exchange Trader), Bank Handlowy w Warszawie i NWAI Dom Maklerski w Warszawie (jako dyrektor inwestycyjny, dyrektor zarządzający i członek zarządu).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.