Paweł Sapek szefem Prologis w Polsce

Firma Prologis poinformowała, że Paweł Sapek dołączy do spółki jako Senior Vice President i Country Manager na Polskę. Na tym stanowisku będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością inwestycyjną i operacyjną dostawcy obiektów dystrybucyjnych w naszym kraju.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Sapek szefem Prologis w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: Propertynews.pl

Property News

21 lip 2014 17:08


Paweł Sapek posiada 18-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i zarządzaniu projektami. Swoją karierę rozwijał w Segro Poland, gdzie początkowo zajmował pozycję dyrektora regionalnego na Polskę Południową, a następnie awansował na dyrektora odpowiedzialnego za rozwój spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie zdobywał pracując w spółkach OVE ARUP & Partner International LTD i Morrison Knudsen.

Ukończył studia na kierunku marketing i zarządzanie w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

- Bogate doświadczenie w zakresie budowy nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jego znajomość branż naszych klientów czyni Pawła bardzo cennym nabytkiem dla naszego zespołu w Polsce - powiedział Ben Bannatyne, Managing Director Prologis na Europę Środkowo-Wschodnią. - Jestem przekonany, że dzięki wiedzy i kompetencjom Pawła wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom, co docenią zarówno nasi klienci,
jak i inwestorzy.

Prologis jest największym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce oferującym ponad 2 miliony metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w 20 parkach logistycznych w kraju (stan na 31 marca 2014 roku).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.