PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Paweł Paszkowski w Dell Technologies

  • KDS
  • 7 cze 2022 7:43

Paweł Paszkowski z początkiem czerwca rozpoczął pracę w Dell Technologies na stanowisku CEE Communications and PR Manager.

Paweł Paszkowski w Dell Technologies
Paweł Paszkowski (fot. Dell Technologies)
REKLAMA

Paweł Paszkowski dotychczas pracował w Monday Comms. Jako senior communication manager zajmował się komunikacją biznesową ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji strategicznej dla klientów technologicznych.

Jest specjalistą w zakresie komunikacji B2C i B2B oraz posiada szeroką wiedzę z zakresu PR-u korporacyjnego, zagadnień związanych z transformacją cyfrową i komunikacją rozwiązań konsumenckich. Przez ponad 15 lat zdobywał doświadczenie w marketingu i PR m.in. w Electronic Arts i Microsoft.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W nowej pracy będzie koordynował i odpowiadał za komunikację w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zastąpił tym samym Ewę Jarzemską, która awansowała w strukturach firmy i objęła stanowisko EMEA field communications & PR senior manager.

- Możliwość pracy w Dell Technologies traktuję jako wyzwanie oraz naturalny etap dalszego rozwoju zawodowego, szczególnie w środowisku międzynarodowym. Tym bardziej ekscytująca jest dla mnie perspektywa pracy w regionie CEE i holistyczne spojrzenie na działania komunikacyjne, zarówno pod kątem priorytetów biznesowych, jak i uwarunkowań kulturowych każdego z krajów. W trakcie czterech lat pracy dla Dell Technologies po stronie agencji, miałem okazję doskonale poznać organizację, jej kulturę i wartości, co niewątpliwie ułatwia mi wdrożenie się do nowej roli – podsumowuje Paweł Paszkowski.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Paweł Paszkowski w Dell Technologies

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA