Paweł Nowodziński przewodniczącym rady nadzorczej mPay

• Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy mPay dokonało znaczących zmian w radzie nadzorczej spółki.
• W dniu 30 marca br. na przewodniczącego rady nadzorczej mPay powołany został prof. Paweł Nowodziński.
• Na stanowisku tym zastąpi Piotra Polanowskiego, który był szefem rady nadzorczej od 2014 r.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Nowodziński przewodniczącym rady nadzorczej mPay

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

1 kwi 2016 17:20


Paweł Nowodziński, nowy przewodniczący rady nadzorczej jest ekspertem w dziedzinie zarządzania strategicznego, profesorem nadzwyczajnym na wydziale zarządzania Politechniki Częstochowskie,j obecnie zatrudniony na stanowisku wicedyrektora Instytutu Zarządzania Przedsiębiorstwem. Jest szczególnie zaangażowany w rozwój współpracy nauki z otoczeniem biznesu.
Swoje zainteresowania naukowo-badawcze koncentruje na interdyscyplinarnej problematyce dotyczącej strategii w kontekście permanentnej niepewności otoczenia zewnętrznego i nasilającej się konkurencji na rynkach.

W roku 2011 został powołany, przez zarząd województwa śląskiego, na członka stałego Regionalnego Forum Terytorialnego Województwa Śląskiego. Aktywnie współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego, pełni funkcję koordynatora ds. współpracy z JST i otoczeniem biznesu z ramienia Politechniki Częstochowskiej, jest członkiem rady doradczej Przedstawicieli Biznesu Wydziału Zarządzania. W roku 2012 został odznaczony brązowym medalem „za długoletnią służbę” nadanym postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Od roku 2012 jest członkiem rady nadzorczej grupy kapitałowej LEW.

Jego poprzednik Piotr Polanowski pełnił stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej mPay od 2014 r.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.