Paweł Musiał w Radzie Nadzorczej rosyjskiego X5 Retail

Akcjonariusze rosyjskiej Grupy X5 Retail wybrali do Rady Nadzorczej byłego wiceprezesa tej firmy Pawła Musiała. Musiał zarządza obecnie siecią supermarketów Profi Rom Food w Rumunii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Musiał w Radzie Nadzorczej rosyjskiego X5 Retail

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

9 wrz 2013 14:43


Po prawie pięciu latach nieobecności Paweł Musiał "wraca" do Rosji. Akcjonariusze drugiego co do wielkości rosyjskiego detalisty, Grupy X5 Retail powołali Musiała do Rady Nadzorczej firmy.

- Moim głównym zadaniem będzie pomoc Grupie X5 w odzyskaniu pozycji lidera na rosyjskim rynku detalicznym. Będę wspierał zarząd firmy swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłem nie tylko na rynku rosyjskim, ale także w Polsce, Ukrainie, czy Rumunii - mówi Paweł Musiał.

- Jednocześnie moim priorytetem pozostaje sieć Profi w Rumunii. Jestem pewien, że współpraca z X5 nie będzie kolidować z zarządzaniem i realizacją ambitnych planów rozwoju sieci Profi na rumuńskim rynku - dodaje Musiał.

Zdaniem Pawła Musiała rosyjski rynek handlowy ma ogromny potencjał rozwoju nie tylko ze względu na liczbę potencjalnych konsumentów, ale także obszar, na którym sieci mogą się rozwijać. To oznacza doskonałe warunki rozwoju dla sieci należących do Grupy X5.

Cały artykuł czytaj tu

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.