Paweł Mazurek dołącza do zespołu Cloud Technologies

Paweł Mazurek objął stanowisko business development directora CIS w Cloud Technologies, giełdowej spółce specjalizującej się w Big Data marketingu i monetyzacji wielkich zbiorów danych. Będzie odpowiadał za rozwój biznesu na rynkach wschodnioeuropejskich, ze szczególnym naciskiem na rynek rosyjski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Mazurek dołącza do zespołu Cloud Technologies

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

18 maj 2016 14:23


Paweł Mazurek od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem działalności spółek na terytorium CEE, ze szczególnym uwzględnieniem Rosji, do której skutecznie wprowadził kilka polskich spółek. Od kilku lat jest związany z branżą internetową. 

Zanim rozpoczął współpracę z Cloud Technologies, odpowiadał za rozwój firmy RTB House w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej Paweł Mazurek związany był między innymi z agencją badawczą Gemius, gdzie zajmował stanowisko menadżera regionalnego na rynek Europy Wschodniej i Bałkanów, a także Goldbach Media Group, w której odpowiadał za zarządzanie strategicznymi projektami i rozwój międzynarodowego biznesu spółki. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w PGNiG.

Paweł Mazurek jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, na którym zdobył wykształcenie prawnicze oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie uzyskał dyplom z obszaru marketingu. Obecnie jest wykładowcą i opiekunem merytorycznym specjalności marketing Interaktywny na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

W kręgu zainteresowań Pawła Mazurka znajduje się ochrona praw człowieka, snowboarding, marketing internetowy oraz motocross.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.