Paweł Materny na czele nowego działu Knight Frank

Knight Frank stworzył zespół ds. wynajmu powierzchni handlowych. Dyrektorem nowego działu został Paweł Materny – ekspert z blisko 15-letnim doświadczeniem w obszarze nieruchomości komercyjnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Materny na czele nowego działu Knight Frank

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

14 lis 2014 18:05


Paweł Materny zdobył doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych w Cefic Polska (2001-2011), Charter Hall Group (2011-2012) i Balmain Asset Management (2012-2014).

Pracując dla Charter Hall, w ciągu 12 miesięcy doprowadził do podpisania lub przedłużenia 140 umów najmu. W Balmain Asset Management był odpowiedzialny za obiekty handlowe w całej Polsce o łącznej powierzchni 200 000 mkw. GLA. Pracował przy takich centrach handlowych, jak Arkadia, Warszawa Wileńska, Wola Park, Zakopianka, Borek, Turzyn, Arena czy Dąbrówka.

Czytaj też: Małgorzata Turek dyrektorem operacyjnym firmy Skanska

W zakres jego obowiązków wchodziła analiza rynku centrów handlowych oraz ocena potencjału nieruchomości handlowych w Polsce. Brał również udział w konsultowaniu planów inwestycyjnych klientów z uwzględnieniem zarządzania wartością, modernizacji oraz rozbudowy obiektów, jak również faz projektowych i realizacyjnych.

Odpowiadał także za przygotowywanie i realizację strategii najmu dopasowanych do budżetu i oczekiwań klientów, raportując do zewnętrznych interesariuszy.

W nowym dziale Knight Frank Paweł Materny będzie się zajmował strategią komercjalizacji i rekomercjalizacji centrów handlowych, obiektów typu high street oraz innych formatów handlowych, jak również negocjacjami dotyczącymi najmu oraz przygotowaniem umów najmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.