PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Paweł Martynek nowym partnerem w Kancelarii GSW Legal

  • Autor: AT
  • 23 paź 2017 10:40

Do zespołu Kancelarii GSW Legal dołączył Paweł Martynek. Specjalizuje się w prawie górniczym, geologicznym i energetycznym. Radca prawny z bogatym doświadczeniem w branży oil&gas stanie na czele praktyki.

Paweł Martynek nowym partnerem w Kancelarii GSW Legal
Paweł Martynek (fot.mat.pras.)
REKLAMA

Radca prawny Paweł Martynek uczestniczył w licznych projektach poszukiwania i wydobycia węglowodorów, w tym typu offshore. Zajmował się procesami kontraktowania, negocjacji i łańcuchem dostaw w obszarze sprzedaży paliwa gazowego, a także zakupem wysokospecjalistycznych usług i dostaw materiałów. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa korporacyjnego.

Zanim dołączył do Kancelarii GSW Legal, od 2008 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Orlen Upstream Sp. z o.o. gdzie był odpowiedzialny m.in. za sprawy korporacyjne, zakupy, pozyskiwanie ochrony ubezpieczeniowej i systemy zarządzania jakością. Wcześniej, w latach 2003 – 2008 był związany z PGNiG S.A., gdzie zajmował stanowisko dyrektora Departamentu Obrotu Krajowego.
Do jego obowiązków należała m.in. sprzedaż paliwa gazowego do klientów strategicznych. Brał aktywny udział w procesie restrukturyzacji finansowej podmiotów z sektora hutniczego oraz chemicznego. Jako nowy partner w GSW Legal, Paweł Martynek będzie rozwijał praktykę oil&gas.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Branża oil&gas w Polsce oraz w naszym regionie ma nie tylko ugruntowaną pozycję, ale również znaczący potencjał wzrostu, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie biznesowe umożliwi zbudowanie mocnej marki, gwarantującej naszym klientom doradztwo prawne na najwyższym poziomie – komentuje Paweł Martynek, nowy partner Kancelarii.

- Pozyskanie nowego partnera w obszarze oil&gas jest kolejnym krokiem w realizacji założonej strategii rozwoju Kancelarii, rozpoczętej przystąpieniem do GRATA International. Mając na uwadze współpracę z partnerami i klientami z rynków wschodnich, w tym z Kazachstanu, czy Rosji, wzmocnienie oferty Kancelarii w obszarze oil&gas wydaje się być oczywistym wyborem – dodaje Rafał Szalc, partner zarządzający w Kancelarii GSW Legal.

Kancelaria GSW Legal specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie m.in. w obsłudze prawnej transakcji kapitałowych, przejmowaniu i nabywaniu przedsiębiorstw, doradztwie dla konsumentów i przedsiębiorców, obsłudze ofert publicznych akcji (IPO) i prywatnych emisji obligacji, projektach IT i telekomunikacyjnych, a także we  wsparciu prawnym start-upów. Jest częścią Grata International - międzynarodowej firmy prawniczej wywodzącej się z Kazachstanu, działającej w 21 państwach na całym świecie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Paweł Martynek nowym partnerem w Kancelarii GSW Legal

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA