PARTNERZY PORTALU

Paweł Kurtasz prezesem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

  • KDS
  • 11 sty 2023 11:05

Paweł Kurtasz został powołany na stanowiska prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Zgodnie z decyzją rady nadzorczej PAIH nowy prezes obejmie stanowisko 23 stycznia 2023 roku.

Paweł Kurtasz prezesem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu
Paweł Kurtasz (fot. invest-park.com.pl)
REKLAMA

Paweł Kurtasz to manager z wieloletnim doświadczeniem i doktor nauk technicznych. Ukończył Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA), ukończonych z wyróżnieniem.

Przed dołączeniem do PAIH pełnił funkcję wiceprezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Były prezes Invest-Park Development - spółki wchodzącej w skład grupy kapitałowej Wałbrzyskiej SSE. Współzałożyciel oraz były prezes spółki zajmującej się systemami bezpieczeństwa w ruchu lotniczym i drogowym. Prywatnie pasjonat lotnictwa, szybownictwa i trekkingu.

Poza nim w zarządzie Agencji pozostają Zdzisław Sokal i Piotr Dytko.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest instytucją otoczenia biznesu, działającą w ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez sieć biur na całym świecie. Wzmacnia rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promuje rodzime produkty i usługi oraz rozwiązania technologiczne made in Poland. Agencja pomaga przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Wspiera również napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz realizację polskich inwestycji w kraju.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Paweł Kurtasz prezesem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA