Paweł Jarczewski szefem rady nadzorczej ZCh Police

Podczas wtorkowego NZWA spółki akcjonariusze firmy uzupełnili skład rady nadzorczej firmy. Do rady wszedł Paweł Jarczewski prezes Grupy Azoty, głównego akcjonariusza Polic. Prezes Jarczewski będzie szefem rady nadzorczej zakładu z Polic.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Jarczewski szefem rady nadzorczej ZCh Police

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

28 sie 2013 9:05


Jarczewski został powołany do składu rady nadzorczej spółki na VI wspólną kadencję, której koniec upływa z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za rok obrotowy 2015.

Niemal miesiąc temu, bo 31 lipca spółka z Polic poinformowała o rezygnacji z funkcji członka rady nadzorczej spółki Jerzego Marciniaka. Nie było to niespodzianką. Już wcześniej Jerzy Marciniak zrezygnował m.in. z zasiadania w radzie nadzorczej Zakładów Azotowych Puławy. Było to efektem odwołania Marciniaka z posady prezesa Grupy Azoty, spółka ma kontrolne pakiety zarówno Polic jak i Puław.

Wybór Jarczewskiego nie jest niespodzianką, bo nowy prezes Grupy Azoty zastępuje poprzednika. Już wcześniej spekulowano, że w tak kluczowej spółce miejsce w radzie może objąć sam prezes Grupy Azoty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.