×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Paweł Bajno partnerem w Bird & Bird

  • Gabriel Paździor
    GP
  • Opublikowano: 14 sty 2019 11:14

Do Bird & Bird dołączył, jako partner, Paweł Bajno.  Dołączył do zespołu prawników specjalizujących się w obsłudze private equity oraz transakcji fuzji i przejęć.

Paweł Bajno partnerem w Bird & Bird
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

W ramach zespołu Corporate warszawskiego biura kancelarii, mecenas Bajno będzie odpowiedzialny w szczególności za rozwój praktyki private equity.

Paweł Bajno jest radcą prawnym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zagadnieniach prawa gospodarczego, w szczególności w doradztwie dotyczącym transakcji fuzji i przejęć, ładu korporacyjnego oraz prawa rynków kapitałowych i papierów wartościowych.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie transakcji realizowanych przez fundusze private equity i venture capital zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2017 roku został wyróżniony przez klientów prestiżową nagrodą Client Choice Award w zakresie fuzji i przejęć. Przez ostatnie sześć lat był partnerem w warszawskim biurze Norton Rose Fulbright, gdzie w ramach biura warszawskiego był odpowiedzialny za rozwój praktyki private equity, będąc jednocześnie jednym z kluczowych partnerów Europejskiej Grupy Private Equity tej kancelarii.

- Dołączenie do zespołu Pawła Bajno, znanego i cenionego na polskim rynku eksperta w zakresie transakcji fuzji i przejęć, znacząco wzmocni naszą praktykę korporacyjną i rozwinie nasze możliwości
w doradztwie przy złożonych projektach transakcyjnych, szczególnie w zakresie transakcji w sektorze funduszy private equity. Jest mi bardzo miło powitać Pawła w warszawskim zespole Bird & Bird. Jestem przekonany, że dzięki Pawłowi wzmocnimy nie tylko nasze warszawskie biuro, ale także cały region Europy Środkowo-Wschodniej - powiedział Sławomir Szepietowski, partner zarządzający warszawskim biurem Bird & Bird.

- Polska pozostaje jedną z głównych lokalizacji dla inwestycji private equity i venture capital w Europie Środkowo-Wschodniej, a w 2019 r. przewidywany jest wzrost fuzji i przejęć w naszym kraju. Jestem przekonany, iż międzynarodowy zasięg kancelarii Bird & Bird, w szczególności rozwinięta sieć biur
w Europie, a także szczególna uwagą, jaką Bird & Bird przykłada do specyfiki doradztwa w poszczególnych sektorach działalności gospodarczej, umożliwią rozwój mojej praktyki zarówno w ramach biura warszawskiego jak i struktury międzynarodowej Kancelarii - dodał sam prawnik.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Paweł Bajno partnerem w Bird & Bird
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA