Paulina Kurdziel nowym asset managerem w Balmain

Paulina Kurdziel objęła stanowisko Junior Asset Managera w Balmain Asset Management CEE. W zakres jej obowiązków wchodzi nadzór nad portfelem Tristan Capital Partners.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paulina Kurdziel nowym asset managerem w Balmain

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

24 kwi 2015 14:24


Paulina Kurdziel, jako nowy członek zespołu zarządzania aktywami w warszawskim biurze Balmain Asset Management, jest odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i realizację strategii mających na celu zarówno ochronę zarządzanych przez nią aktywów nieruchomości handlowych, jak i zwiększanie ich wartości poprzez zapewnienie jakości i optymalizacji dochodów.

Od lutego br. Kurdziel nadzoruje czynności związane z zarządzaniem aktywami centrów handlowych wchodzących w skład portfela Tristan Capital Partners, do którego zaliczają się: CH Borek we Wrocławiu, CH Arena w Gliwicach, CH Dąbrówka w Katowicach, CH Turzyn w Szczecinie, CH Zakopianka w Krakowie i CH Jantar w Słupsku.

Paulina Kurdziel, wcześniej związana z DTZ Polska zdobyła doświadczenie branżowe pracując w różnych obszarach obsługi centrów handlowych od finansów i księgowości po property management, czyli bieżące zarządzanie obiektami. Posiada zarówno wiedzę akademicką nabytą m.in. na studiach kierunkowych w Szkole Głównej Handlowej, jak i praktyczną będącą efektem jej wcześniejszego zaangażowania w tak znaczące obiekty handlowe jak Bemowo w Warszawie, Czyżyny w Krakowie, Guliwer w Łodzi i Bielawy w Toruniu, wchodzące w skład portfela nieruchomości Bainbridge.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.