Paulina Koperska zastąpi Konrada Subdę na stanowisku prezesa Krynicy Vitamin

Paulina Koperska została nowym prezesem zarządu firmy Krynica Vitamin SA, zastępując Konrada Subdę.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paulina Koperska zastąpi Konrada Subdę na stanowisku prezesa Krynicy Vitamin

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

4 kwi 2014 9:03


Kariera zawodowa Pauliny Koperskiej jest ściśle związana z branżą FMCG. Przez 11 lat pracowała w różnych firmach Grupy Danone (lata 1995 - 2006). Pełniła tam szereg obowiązków, od kontrolera finansowego po Dyrektora finansowego i Wiceprezesa Zarządu Żywiec Zdrój. W trakcie współpracy z Grupą Danone współtworzyła między innymi projekt joint-venture Danone i San Benedetto: Polska Woda. Paulina Koperska brała także udział w procesie negocjacji i przejęcia spółki Żywiec Zdrój oraz odpowiadała za integrację firmy Żywiec Zdrój w struktury finansowe Grupy Danone.

Jako nowy prezes zarządu Paulina Koperska ma zamiar kontynuować dynamiczny rozwój spółki, tak w Polsce jak i zagranicą wychodząc naprzeciw potrzebom klientów brandowych i posiadaczy marek własnych.

- Chcemy pozostać cenionym partnerem naszych biznesowych klientów, począwszy od tworzenia koncepcji produktu, gdzie już dziś proponujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, do produkcji i dostarczenia na rynek produktów wysokiej jakości - mówi Paulina Koperska.

Krynica Vitamin SA to jedna z największych firm w Polsce oferująca rozlew usługowy i konfekcjonowanie napojów energetycznych, izotonicznych, funkcjonalnych i alkoholowych. Główni odbiorcy produktów Krynicy Vitamin SA w Europie to sieci handlowe i dyskonty w takich krajach jak Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Rumunia, kraje nadbałtyckie i Francja. Napoje pochodzące z linii produkcyjnych Krynicy Vitamin można znaleźć na półkach w Izraelu, Palestynie i Arabii Saudyjskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Krytyk 2015-09-25 20:26:10

Miałem nieprzyjemność mieć kontakt z tą Panią. Prowadziła w firmie, w której pracowałem szkolenie. Mogę powiedzieć, że jest to osoba niekompetentna, szkolenie prowadziła chaotycznie, brak umiejętności zarządzania czasem, brak znajomości specyfiki pracy w finansach. Ten awans to chyba nominacja jakaś partyjna lub nepotyzm.