Paulina Kalinowska i Paweł Mroziak dołączyli do zespołu Orbisu

Dwie nowe osoby dołączyły do National Sales Team w grupie hotelowej Orbis. Paweł Mroziak objął stanowisko kierownika sprzedaży ds. kluczowych klientów, natomiast Paulina Kalinowska - Key Account Manager MICE.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paulina Kalinowska i Paweł Mroziak dołączyli do zespołu Orbisu

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

18 paź 2013 15:07


Paulina Kalinowska swoje pierwsze doświadczenia w branży hotelarskiej zdobywała od 2005 roku. Przez całą swoją dotychczasową karierę w dziale sprzedaży była związana z hotelem Novotel Warszawa Centrum, do którego dołączyła w 2007 r. w charakterze asystenta dla klientów Leisure. Od kwietnia 2008 r. pracowała, jako MICE Sales Coordinator, aby po 3 latach awansować na stanowisko Sales Manager MICE & Leisure.

W tym czasie do jej obowiązków należało m.in.: analiza rynku, utrzymanie wszystkich strategii sprzedaży, zarządzanie i motywacja zespołu. Pracując w Novotel Warszawa Centrum Paulina przeszła szkolenia: Meeting@Novotel, Novotel Services Attitudes, ITINERAIRES oraz Revenue Management (RM Visa). Paulina jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej na kierunku Hotelarstwo.

Paweł Mroziak z początkiem lipca dołączył do National Sales Team w Grupie Hotelowej Orbis na stanowisku Kierownika Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów. Swoją karierę w branży hotelarskiej rozpoczął w hotelu Hilton Warsaw, gdzie brał udział w programie managerskim, w trakcie, którego zdobył doświadczenie w większości działów sprzedażowych i operacyjnych hotelu. Przez ostatnie trzy lata pracował w sieci Starwood Hotels and Resorts, jako Specjalista ds. Sprzedaży warszawskich hoteli: Sheraton i Westin.

Paweł związany jest z branżą turystyczną od liceum. Zdobył uprawnienia przewodnika turystycznego po Łodzi i Województwie Łódzkim. Rozwój swoich zainteresowań kontynuował w czasie studiów na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Geografii Turyzmu i Hotelarstwa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.