×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Patryk Mikucki wzmacnia zespół Scope Fluidics w obszarze rozwoju międzynarodowego

 • Bartosz Dyląg
  bad
 • 2 lip 2018 10:30

Patryk Mikucki, wiceprezes AstraZeneca Pharma Poland, dyrektor regionalny (Europa) ds. Badań i Rozwoju dołączył do składu Rady Nadzorczej Scope Fluidics - notowanej na NewConnect spółki biotechnologicznej będącej właścicielem innowacyjnych projektów z zakresu diagnostyki medycznej. Swoimi kompetencjami wesprze strategiczne działania zarządu związane m.in. z międzynarodową komercjalizacją systemów diagnostycznych.

Patryk Mikucki wzmacnia zespół Scope Fluidics w obszarze rozwoju międzynarodowego
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
 • Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Scope Fluidics powołało Patryka Mikuckiego do Rady Nadzorczej spółki.
 • Nowy członek władz posiada 15-letnie doświadczenie w dziedzinie badań klinicznych. Od 2003 r. pracuje dla AstraZeneca.
 • W styczniu 2018 r. został powołany na stanowisko wiceprezesa i wszedł do zarządu AstraZeneca Pharma Poland.
 • AstraZeneca to jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na najpoważniejsze choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny, a także prowadzi szeroką działalność badawczą.

- To ogromna satysfakcja, że możemy poinformować o dołączeniu do grona naszej Rady Nadzorczej dr. Patryka Mikuckiego. Jest to osoba o wyjątkowo bogatym doświadczeniu na polu międzynarodowym, szczególnie w obszarze rozwoju i badań klinicznych. Zasiada w zarządzie innowacyjnej firmy znajdującej się w czołówce największych firm z sektora biofarmaceutycznego na świecie. Wzmocnienie eksperckich kompetencji rady Scope Fluidics to konsekwencja rozwoju naszej działalności i konkurencyjności na rynku diagnostyki medycznej - komentuje Piotr Garstecki, współzałożyciel i prezes Scope Fluidics.

Dr Patryk Mikucki jednocześnie jako dyrektor regionalny ds. Badań i Rozwoju odpowiada za region Europa. Jest szefem międzynarodowego zespołu liczącego ponad 500 osób w 20 krajach.
Przed objęciem obecnej funkcji, od początku powstania Centrum Operacyjnego Badań Klinicznych AstraZeneca w Warszawie, dr Mikucki pełnił tam funkcję dyrektora.

Od samego początku był zaangażowany w rozwój tej wyjątkowej i innowacyjnej organizacji. Pod jego kierownictwem organizacja znacząco się powiększyła i zwiększyła zakres swoich usług, które stały się podstawą przyszłego rozwoju firmy w Polsce. Centrum w Warszawie jest jednym z niewielu tego typu ośrodków w AstraZeneca, pozostałe znajdują się w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i w Chinach.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu Scope Fluidics. To grupa niezwykle sprawnie działających, uznanych naukowców, pracująca nad projektem, który może zrewolucjonizować diagnostykę szpitalną. Flagowy system PCR ONE, który rozwiązuje powszechny problem zakażeń gronkowcem złocistym ma bezwzględnie międzynarodowy potencjał. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże w jego komercjalizacji - powiedział Patryk Mikucki, wiceprezes AstraZeneca Pharma Poland.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (5)

Do artykułu: Patryk Mikucki wzmacnia zespół Scope Fluidics w obszarze rozwoju międzynarodowego

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • JubelFan 2018-07-03 11:38:13

  Inwestycje inwestycjami, ale zdrowie człowieka musi być stawiane zawsze na pierwszym miejscu !

 • pqe 2018-07-03 11:11:40

  to trump podwyzszyl nam ceny paliwa

 • szypr 2018-07-03 08:39:32

  wzrost cen paliw jest tez przez to ze Trump zadecydowal o wyjściu USA z porozumienia nuklearnego z Iranem wiec przez jakis czas ceny paliw beda rosly. nic sie nie da zrobic.

 • Mirena 2018-07-03 08:10:51

  caly czas wszyscy narzekacie na smog. a teraz przez trumpa paliwa beda po 5 zeta

 • Marcin 2018-07-03 06:38:04

  polskie paliwowki pokryqwaja wzrost cen benzyny, ale przez amerynakow i arabow idzie wszystko w gore

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA