Patrycja Kotecka dyrektorem marketingu w Link4

Patrycja Kotecka (prywatnie żona Zbigniewa Ziobry) obejmie stanowisko dyrektora marketingu i PR w Link4, spółki zależnej PZU.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Patrycja Kotecka dyrektorem marketingu w Link4

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

18 mar 2016 14:31


Kotecka zastąpi na stanowisku dyrektora marketingu Bartosza Kwiecińskiego. Będzie zajmowała się również public relations. Zawodowo związana z dziennikarstwem. Pracowała m.in. jako dziennikarz śledczy w "Super Expressie" i w "Życiu Warszawy".

W 2005 r. prowadziła program "Detektor" w telewizji TV4. W 2006 r. trafiła do Telewizji Polskiej, gdzie pracowała jako autorka reportaży oraz wydawca programów publicystycznych. Po objęciu funkcji prezesa TVP przez Andrzeja Urbańskiego w marcu 2007 została koordynatorem projektu TVP Info – przygotowywała ramówkę nowego kanału informacyjnego. W czerwcu objęła stanowisko p. o. zastępcy dyrektora Agencji Informacji TVP, a następnie zarząd TVP awansował ją na zastępcę dyrektora Agencji Informacji TVP.

W lutym 2009 r., na wniosek p.o. prezesa Telewizji Polskiej Piotra Farfała, została zwolniona z pracy w TVP.

Ciekawostką jest, że podczas studiów Kotecka pracowała jako modelka. Występowała m.in. na pokazach Xymeny Zaniewskiej i Violetty Śpiechowicz. Prywatnie jest żoną Zbigniewa Ziobry, ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Kristofer Dragunowski 2017-12-18 16:55:01

Droga pani dyrektor, Prosze o pomoc z klopotami jakie mam z Link 4. Ze względu na stan zdrowia nie moge jeździć samochodem i innymi pojazdami. Powiadomiłem o tym Link 4 ale pracownicy tego nie rozumieją i nękają mnie i moich znajomych. Zawiadomiłem Link 4 z właściwym wypowiedzeniem ale nikt tego nie rozumie! Na wszystkie listy wysłane do was nie dostalem nigdy odpowiedzi. Prosze aby ktoś w tym mnie pomógł bo nie moge miec ubezpieczenia kiedy lekarz zabrania mnie ze względu no moje i innych ludzi bezpieczenstwo. Nie jestem w stance jezdzic nawet rowerem. Przesłałem Link 4 zaświadczenie od lekarza aby Link 4 mógł to sprawdzić. Pesel: 46102400755 Cell:+48 766 102446 Z poważaniem Kristofer Dragunowski