Patrick Delcol prezesem BNP Paribas Real Estate

Patrick Delcol objął stanowisko prezesa w spółce BNP Paribas Real Estate i jest odpowiedzialny za następujące linie biznesowe: Transaction, Consulting, Valuation oraz Property Management, a także za rozwój firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Patrick Delcol prezesem BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

4 paź 2013 9:55


Patrick Delcol od 20 lat aktywnie działa w branży nieruchomości. W swojej karierze zajmował zarządcze stanowiska w międzynarodowych firmach działających na rynku nieruchomości: zarówno w firmach konsultingowych, jak i w spółkach deweloperskich i budowlanych.

W Polsce Patrick Delcol pracuje od 18 lat. Rozpoczął pracę jako dyrektor handlowy w Grupie BESIX (międzynarodowa firma budowlana). Piastował również stanowisko członka zarządu w Centrum Finansowym Puławska i Centrum Banku Śląskiego. Od 2002 roku przez sześć kolejnych lat był dyrektorem generalnym Centrum Development and Investment (wcześniej DTC Real Estate). Następnie dołączył do Grupy ING Real Estate, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju oraz członka zarządu. Pracował również w firmie DTZ piastując stanowisko Country Managera na Polskę.

Patrick Delcol jest również jednym z założycieli i prezesem Polskiej Rady Centrów Handlowych, polskiego partnera Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC). Nowy prezes BNP Paribas Real Estate w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej posiada tytuł MBA uzyskany w Solvay Brussels School of Economics and Management wydziału Universite Libre de Bruxelles. Patrick Delcol biegle włada językami: francuskim, angielskim i polskim.

- Stworzenie silnego oddziału BNP Paribas Real Estate w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej to jeden z najważniejszych punktów w strategii naszej firmy - mówi Lauric Leclerc, Member of the BNP Paribas Real Estate Extended Management Board.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Patrick Delcol dołączył do naszego zespołu. Patrick posiada bogate doświadczenie, które zdobywał pracując zarówno dla firm deweloperskich, jak i firm konsultingowych co przekłada się na doskonałe rozumienie potrzeb naszych klientów. Nie mam wątpliwości, że jego wiedza i umiejętności zaowocują stworzeniem silnego oddziału BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej. W Europie Zachodniej zajmujemy pozycję lidera w wielu obszarach dzięki najwyższej jakości usługom świadczonym na rzecz naszych klientów. Mamy również ambicje, by zdobyć wysoką pozycję w tej części Europy - podkreśla Lauric Leclerc.

- Dzięki wysokiej klasy profesjonalistom, którzy bardzo dobrze znają specyfikę lokalnych rynków nieruchomości klienci BNP Paribas Real Estate będą mieli dostęp do wysokiej jakości usług oferowanych w Europie Środkowo-Wschodniej - mówi Patrick Delcol, Chief Executive Officer BNP Paribas Real Estate CEE.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.