PAIiIZ ma nowego wiceprezesa

• Rada nadzorcza Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) powołała na stanowisko członka zarządu V wspólnej kadencji dr Krzysztofa Sengera.
• Nowy wiceprezes Agencji rozpocznie pracę od 3 października 2016 r.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PAIiIZ ma nowego wiceprezesa

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl/JS

wnp.pl

26 wrz 2016 15:16


Krzysztof Senger ma kilkunastoletnie doświadczenie w działalności międzynarodowej oraz finansowaniu inwestycji i zarządzaniu projektami. Specjalizuje się w kierowaniu dużymi zespołami realizującymi strategiczne projekty.

Doświadczenie zawodowe zdobył na stanowiskach menedżerskich zarówno w biznesie, pracując w międzynarodowych firmach doradczych Deloitte czy PwC, jak i w sektorze publicznym. Pracując w biznesie, wspierał klientów w budowaniu strategii i modeli biznesowych w obszarze innowacji oraz wchodzenia na rynki globalne oraz i konkurowania na nich. W sektorze publicznym zdobył doświadczenie w budowaniu struktur i kierowaniu administracją w zakresie finansowania i zarządzania inwestycjami.

Był również międzynarodowym ekspertem w projektach na rynkach wschodzących. Doradzał m.in. podczas negocjacji umów o strefie wolnego handlu z Unią Europejską. Uczestniczył także w projektach międzynarodowych związanych z innowacyjnością i sektorem badawczo-rozwojowym.

Czytaj więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.