×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Olivier Durix dyrektorem generalnym Bouygues Immobilier Polska

  • Justyna Koc
    jk
  • 5 paź 2017 18:36

Oliver Durix objął stanowisko nowego dyrektora generalnego Bouygues Immobilier Polska, przejmując odpowiedzialność za segment nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych firmy.

Olivier Durix dyrektorem generalnym Bouygues Immobilier Polska
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Olivier Durix posiada szerokie doświadczenie na rynku nieruchomości. Do zespołu Bouygues Immobilier dołączył w 2001 roku. Od tego czasu był stale związany ze spółką przez ponad 15 lat – głównie we Francji oraz ostatnio w Maroku, gdzie pełnił funkcję dyrektora generalnego.

W trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej pracował na stanowiskach związanych m.in. z planowaniem inwestycji, zarządzaniem projektami oraz rozwijaniem biznesu. Pełnił także wiele funkcji kierowniczych. W latach 2009-2011 sprawował funkcję dyrektora agencji w mieście Tulon. W 2012 roku objął stanowisko dyrektora regionalnego na Lazurowe Wybrzeże. Następnie, w 2015 roku dołączył do zespołu Bouygues Immobilier Maroko w Casablance, gdzie koordynował działalność firmy jako dyrektor generalny.

- Na lokalnym rynku nieruchomości mieszkaniowych obserwujemy hossę i duży potencjał związany z planowaniem kolejnych projektów. Polska jest zdecydowanie bardzo ważnym krajem dla całej firmy. Ugruntowana pozycja i szeroka rozpoznawalność naszej spółki jako trzeciego największego dewelopera w Warszawie przekłada się także na możliwości dalszej ekspansji w skali całego kraju – powiedział Durix.

Głównym celem biznesowym nowego dyrektora generalnego jest skonsolidowanie działalności firmy w Polsce. Olivier Durix odpowiedzialny będzie również za zagwarantowanie dalszego długofalowego rozwoju Bouygues Immobilier na rynku warszawskim, jak i poprzez lokalne biura firmy w innych częściach Polski. Nowy dyrektor generalny będzie także konsekwentnie dążył do tego, aby otworzyć firmę z nowymi możliwościami rozwoju, zarówno na ryku nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Olivier Durix dyrektorem generalnym Bouygues Immobilier Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA