Okam Capital: Wojciech Konferowicz dyrektorem sprzedaży i marketingu

Od kwietnia 2016 roku zespół ds. sprzedaży i marketingu w Okam Capital poprowadzi Wojciech Konferowicz, który objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Okam Capital: Wojciech Konferowicz dyrektorem sprzedaży i marketingu

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

5 kwi 2016 19:18


Konferowicz będzie odpowiadał za całość działań sprzedażowych oraz politykę komunikacyjną firmy. Do jego zadań należy opracowanie strategii sprzedażowej.

- Okamto prężnie rozwijająca się firma, która uruchamia kolejne projekty zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Moim zadaniem jest wsparcie nowych inwestycji już od momentu tworzenia koncepcji projektu i współpracy z biurami architektonicznymi pod kątem optymalizacji rozkładów mieszkań, aby były one jak najbardziej atrakcyjne dla przyszłych mieszkańców, poprzez tworzenie struktur sprzedażowych i standardów obsługi klientów, po działania marketingowe i reklamowe – mówi dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Wojciech Konferowicz będzie nadzorował działalność już istniejących biur sprzedaży projektów mieszkaniowych oraz wspierał działania związane z projektami warszawskiej Bohemy, czyli obiektu mieszkaniowo-handlowego na warszawskiej Pradze oraz centrum biurowo-handlowego Avangarda w Łodzi. Będzie prowadził media relations dla wszystkich spółek Grupy Okam.

- W Okam skupię się w pierwszej kolejności na dwóch elementach: po pierwsze podnoszeniu standardów obsługi klienta, po drugie na wzmocnieniu komunikacji z klientami. Produkty oferowane przez Okam są na bardzo wysokim poziomie i chcę, żeby klienci mieli pełną świadomość czego powinni oczekiwać po naszych inwestycjach – podkreśla Wojciech Konferowicz.

Wojciech Konferowicz od ponad 16 lat jest związany z branżą nieruchomości i posiada bogate doświadczenie sprzedażowe, w tym zarządzania zespołami ludzkimi. W przeszłości związany z koncernem GTC, czy POC Partners Polska, gdzie jako manager sprzedaży i marketingu odpowiadał za projekt nadmorskich apartamentów Marina Royale w Darłowie. Był również managerem w znanym francuskim bistro Charlotte, gdzie zarządzał pracą kilkudziesięciu osobowego zespołu dwóch restauracji w Warszawie i Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.