Nowy zarząd i władze Konsorcjum Stali

Rada nadzorcza Konsorcjum Stali przeprowadziła zmiany we władzach spółki. Z zarządu odszedł jej dotychczasowy prezes, Robert Wojdyna, który objął funkcję przewodniczącego rady nadzorczej. Pracami zarządu kierować będzie teraz Janusz Smołka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy zarząd i władze Konsorcjum Stali

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (AH)

wnp.pl

17 lip 2015 7:13


Jak poinformowała spółka, w dniach 29 - 30 czerwca 2015 r. zostały przeprowadzone zmiany w organach statutowych spółki. Na posiedzeniu rady nadzorczej została przyjęta rezygnacja dotychczasowych członków zarządu i został powołany nowy zarząd w składzie: Janusz Smołka, prezes zarządu, Marcin Miśta, członek zarządu ds. handlu, Dariusz Bendykowski, członek zarządu ds. finansowych.

Dotychczasowi członkowie zarządu weszli w skład rady nadzorczej i zostali powołani przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy na najbliższą kadencję.

Obecnie rada nadzorcza Konsorcjum Stali składa się z pięciu członków: Robert Wojdyna, przewodniczący rady nadzorczej, Janusz Koclęga, zastępca przewodniczącego rady nadzorczej, Marek Skwarski, sekretarz RN, Ireneusz Dembowski, członek RN, Tadeusz Borysiewicz, członek RN.

Jak tłumaczy spółka, dokonane zmiany mają na celu usprawnienie i wzmocnienie organizacji spółki. - Jest to następny krok w przekształceniu Konsorcjum Stali w duże i nowoczesne przedsiębiorstwo mogące sprostać wyzwaniom współczesnego rynku stalowego - stwierdził Robert Wojdyna przewodniczący rady nadzorczej.

Konsorcjum Stali to producent zbrojeń budowlanych i dystrybutor wyrobów hutniczych. Sieć grupy składa się z 6 zakładów produkcyjnych oraz 13 oddziałów handlowych.

Działalność produkcyjna prowadzona jest w zakładach zbrojarskich zlokalizowanych w Poznaniu, Warszawie - Ursusie i Wrocławiu. Dysponują one łącznymi mocami produkcyjnymi wynoszącymi ok. 15 tys. ton zbrojeń budowlanych miesięcznie.

W Krakowie funkcjonuje nowoczesne Centrum Serwisowe Blach. Produkcja konstrukcji stalowych prowadzona jest w Warszawie - Rembertów i Radomiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.