Nowy zarząd Expander Advisors

Z początkiem listopada stery Expander Advisors obejmie nowy zarząd pod kierownictwem dotychczasowego wiceprezesa, Adriana Jarosza. W skład nowego zarządu wejdą również: Marcin Stencel, Tomasz Lech oraz Szymon Szmejter.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy zarząd Expander Advisors

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

19 paź 2015 15:16


Nowe kierownictwo będzie kontynuować obraną wcześniej strategię firmy. Dotychczasowy prezes, Andrzej Oślizło, oraz wiceprezes, Bartosz Niewiadomski, zostali powołani do zarządu grupy Aviva.

Aviva została nowym inwestorem w Expanderze w lipcu br. Na początku października placówki Centrum Finansów Aviva włączono do sieci Expandera. Integracja wzmocniła pozycję firmy jako największej sieci niezależnych doradców finansowych w Polsce, liczącej blisko 100 placówek w 50 miastach w całym kraju.

– Naszym celem jest wykorzystanie potencjału najlepszych menedżerów z grupy. Adrian Jarosz, który zastąpi na stanowisku Andrzeja Oślizło, ma bogate doświadczenie, zdobyte w największych spółkach branży doradczej. W ramach naszej grupy stworzył Centrum Finansów Aviva, wcześniej zdobywał doświadczenie w największych firmach z branży doradztwa finansowego – podkreśla Adam Uszpolewicz, prezes grupy Aviva w Polsce i przewodniczący rady nadzorczej Expandera.

Bogate doświadczenie w branży doradczej charakteryzuje także pozostałych członków zarządu. Marcin Stencel, dotychczas pełnił funkcję dyrektora finansowego Expandera, w którym pracuje od 2011 r. Wcześniej przez pięć lat pracował w KPMG Corporate Finance.

Tomasz Lech, wcześniej dyrektor sprzedaży kanałów zewnętrznych, działa w branży od 2003 r., rozwijał i zarządzał sieciami sprzedaży największych firm doradztwa finansowego. Szymon Szmejter, dotąd dyrektor sieci sprzedaży ubezpieczeń, wcześniej kierował siecią sprzedaży centrum finansów Aviva, buduje i zarządza zespołami sprzedażowymi od ponad 10 lat.

Andrzej Oślizło, który pełnił funkcję prezesa Expandera od 2011 r., dołączy do zarządu Avivy i będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu w tym bancassurance oraz współpracę z kluczowymi partnerami biznesowymi, także z Expanderem. Bartosz Niewiadomski, wiceprezes Expandera odpowiedzialny za marketing, zostanie powołany do zarządu Avivy i przejmie odpowiedzialność za marketing i sprzedaż w kanale direct.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.